ΛΟΓΙΣΤΗ/ΡΙΑ – ΜΠΑΛΛΙΑΝ ΤΕΧΝΙΚΗ

54

Η Κατασκευαστική εταιρία «ΜΠΑΛΛΙΑΝ ΤΕΧΝΙΚΗ Α.Ε.», η οποία παρέχει υψηλού επιπέδου υπηρεσίες στους πελάτες της, σε τομείς όπως η βιομηχανία, το εμπόριο, ο τουρισμός, η κατασκευή γραφείων, κατοικιών, ειδικών έργων κ.α. εντός και εκτός Ελλάδας, ζητά να προσλάβει :

ΛΟΓΙΣΤΗ/ΡΙΑ

Σκοπός της θέσης

Η υποστήριξη του Λογιστηρίου σε ένα μεγάλο εύρος αρμοδιοτήτων με βάση τα κατασκευαστικά έργα της εταιρείας.

Αρμοδιότητες

  • Έλεγχος, καταχώρηση και αρχειοθέτηση παραστατικών αγορών, εξόδων, εξοδολογίων
  • Καταχώρηση εισπράξεων, πληρωμών και συμφωνία υπολοίπων τραπεζών
  • Διαχείριση συμβάσεων και συμφωνία υπολοίπων πελατών – προμηθευτών
  • Έκδοση τιμολογίων σε πελάτες
  • Έλεγχος πιστοποιήσεων υπεργολάβων
  • Έλεγχος και συμφωνία MyData
  • Συμμετοχή στην ψηφιοποίηση και αυτοματοποίηση διαδικασιών

Οι υποψήφιοι πρέπει να διαθέτουν τα παρακάτω προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ Οικονομικής / Λογιστικής κατεύθυνσης
  • Μεταπτυχιακός τίτλος Οικονομικής / Λογιστικής κατεύθυνσης θα εκτιμηθεί θετικά
  • Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Καλή γνώση MS Office
  • Επιθυμητή η γνώση ERP – Λογιστικών προγραμμάτων
  • Πνεύμα ομαδικότητας και συνεργασίας
  • Προσαρμοστικότητα, συνέπεια, υπευθυνότητα, προσοχή στη λεπτομέρεια
  • Προθυμία και διάθεση για μάθηση

Η Εταιρεία προσφέρει

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Επαγγελματική ανάπτυξη και εξέλιξη
  • Συνεχής εκπαίδευση και καθοδήγηση
  • Επαγγελματικό περιβάλλον με ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
  • Συμμετοχή σε Ομαδικό Ασφαλιστήριο Συμβόλαιο

Σημείωση

Η εταιρία ακολουθεί όλες τις προδιαγραφές επεξεργασίας προσωπικών δεδομένων και εγγυάται την απόλυτη εμπιστευτικότητα των πληροφοριών.

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν αναλυτικό βιογραφικό σημείωμα στο e-mail: atheochari@ballian.gr.