ΘΕΣΗ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΤΑΙΡΕΙΑ CORINTH CAPITAL

18779

Η εταιρία Corinth Capital, συνδεδεμένος αντιπρόσωπος της Goidenburg Group LTD, αναζητά άτομα για τη στελέχωση των γραφείων της στο Monumental Plaza στο Μαρούσι Αττικής και στα νέα της γραφεία στη Λεωφόρο Συγγρού (Νέα Σμύρνη).

Περιγραφή θέσης:

Ο/Η υποψήφιος/α θα αναλάβει την καθημερινή επικοινωνία με το πελατολόγιο της Εταιρίας και την προώθηση της εικόνας και των υπηρεσιών της Εταιρίας.

Προσφέρουμε:

  • Σταθερό επαγγελματικό περιβάλλον
  • Πλήρης  Ασφάλισης με ΙΚΑ
  • Επιπλέoν Bonus Προμηθειών και Απόδοσης
  • Πλήρη 5νθήμερη απασχόληση (Δευτέρα – Παρασκευή) 09:00 – 18:00
  • Δυνατότητα εξέλιξης καριέρας
  • Ευκαιρίες για επαγγελματικά ταξίδια στο εξωτερικό

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Άριστη γνώση της ελληνικής και της αγγλικής γλώσσας, γνώση επιπλέον γλωσσών θα συνεκτιμηθεί
  • Γνώση Η/Υ: Word, Excel, Outlook
  • Ευελιξία και προσαρμοστικότητα σε απαιτητικές καταστάσεις
  • Διάθεση για προσφορά υπηρεσιών υψηλών προδιαγραφών

Επιθυμητό προφίλ:

  • Οργανωτικός/η και υπέυθυνος/η
  • Αριστές επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές δεξιότητες
  • Αναλυτική σκέψη και ικανότητα επίλυσης προβλημάτων

Αποστολή βιογραφικών στο : info@corinthcapital.gr

Σημ.: Στο email σας να αναφέρετε την περιοχή για την οποία ενδιαφέρεστε.