ΠΩΛΗΤΕΣ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΩΝ ΛΙΑΝΙΚΟΥ ΕΜΠΟΡΙΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΩΝ – ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ

135

«Πωλητές Καταστημάτων Λιανικού Εμπορίου Παιχνιδιών»

#Τοποθεσια: Σε όλη την Αττική και σε διάφορες περιοχές της χωράς.

«Είμαστε μια δυναμικά αναπτυσσόμενη αλυσίδα καταστημάτων παιχνιδιών και αναζητούμε ενθουσιώδεις και φιλικούς πωλητές για τα καταστήματά μας. Αν αγαπάς τα παιχνίδια και θέλεις να εργαστείς σε ένα ζωντανό και ευχάριστο περιβάλλον, τότε αυτή η θέση είναι για σένα. Ανακάλυψε και έναν κόσμο όνειρο…»

# Προσόντα:

– Βασικές σπουδές (Απολυτήριο Λυκείου ή αντίστοιχο)

– Καλή γνώση της ελληνικής γλώσσας

– Επικοινωνιακές ικανότητες και ευχάριστη προσωπικότητα

– Ικανότητα εργασίας σε ομαδικό περιβάλλον

– Βασικές γνώσεις χρήσης ηλεκτρονικού υπολογιστή

# Επιθυμητά Προσόντα:

  • Αγάπη για τα παιχνίδια και τον παιδικό κόσμο
  • Προϋπηρεσία σε πωλήσεις ή σε παρόμοια θέση (όχι απαραίτητη)

# Αρμοδιότητες:

  • Εξυπηρέτηση πελατών και παροχή συμβουλών για την επιλογή προϊόντων
  • Τακτοποίηση και οργάνωση προϊόντων στα ράφια
  • Συμμετοχή στην παραλαβή και τοποθέτηση νέων εμπορευμάτων
  • Χρήση ταμειακής μηχανής και διεκπεραίωση συναλλαγών
  • Διατήρηση της καθαριότητας και της τάξης στον χώρο του καταστήματος

#Προσφέρουμε:

  • Ευχάριστο και φιλικό περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχή εκπαίδευση και δυνατότητες επαγγελματικής εξέλιξης
  • Μερική ή πλήρης απασχόληση με ευέλικτο ωράριο
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών

Αν πιστεύεις ότι έχεις τα προσόντα και θέλεις να γίνεις μέλος της ομάδας μας, στείλε το βιογραφικό σου στο email: hr@moustakastoys.gr . * ΚΩΔΙΚΟΣ ΘΕΣΗΣ #ΠΚ1 . **Επισήμανση από Πανεπιστήμιο Πειραιά

# Σημείωση: Η εμπειρία στον τομέα των πωλήσεων είναι επιθυμητή αλλά όχι απαραίτητη. Ενθαρρύνουμε άτομα με πάθος και ενθουσιασμό να υποβάλουν αίτηση.

Ευχαριστούμε για το ενδιαφέρον σας και ανυπομονούμε να σας γνωρίσουμε!