ΘΕΣΗ ΕΡΓΑΣΙΑΣ: ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΠΩΛΗΣΕΩΝ – COPIOUSITC

884

Η εταιρεία:

Στεγάζεται σε ιδιόκτητες εγκαταστάσεις στην Θεσσαλονίκη, είναι αμιγώς Ελληνική εταιρεία και αποτελεί μία από τις πιο αξιόπιστες επιλογές στον τομέα της θέρμανσης εδώ και 53 χρόνια, με δυναμική παρουσία στην Ελλάδα και στο εξωτερικό.
Το μεράκι, η πολυετής εμπειρία και η κορυφαία τεχνογνωσία των ανθρώπων που την απαρτίζουν, είναι τα βασικά συστατικά που την έφτασαν στις κορυφαίες θέσεις των ποιοτικών κατασκευαστών διεθνώς.

Η θέση εργασίας:

Ο/Η υποψήφιος/α που θα επιλεγεί, θα έχει ως μέριμνα την προώθηση & πώληση προϊόντων “έξυπνης” ενεργειακής θέρμανσης. Θα εξυπηρετεί το πελατολόγιο της εταιρείας που βρίσκεται σε όλη την Ελλάδα, ενώ παράλληλα θα το διευρύνει, έχοντας ως βάση την έδρα της εταιρίας στη Θεσσαλονίκη. Συγκεκριμένα, τα καθήκοντα και οι αρμοδιότητες του θα περιλαμβάνουν (ενδεικτικά):

  • Διερεύνηση των αναγκών των πελατών και εντοπισμός σημείων βελτίωσης της συνεργασίας μαζί τους.
  • Διατήρηση και επέκταση του πελατολογίου.
  • Λήψη παραγγελιών και παρακολούθηση εκτέλεσης αυτών.
  • Εφαρμογή πλάνου για την επίτευξη στόχων.
  • Σύνταξη αναφορών.

Απαιτήσεις:

Προϋποθέσεις για να είστε σε θέση να ανταποκριθείτε στα καθήκοντα της συγκεκριμένης θέσης:

  • Δίπλωμα οδήγησης
  • Όρεξη για απόκτηση γνώσεων & δεξιοτήτων
  • Επαγγελματική συμπεριφορά και ομαδικό πνεύμα
  • Ισχυρές διαπροσωπικές, επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές δεξιότητες
  • Ανεπτυγμένη ικανότητα προγραμματισμού και οργάνωσης
  • Επιχειρηματική σκέψη, ειλικρίνεια και υπευθυνότητα
  • Καλή σχέση με “τεχνολογικό εξοπλισμό”
  • Βασικές γνώσεις στην Αγγλική γλώσσα
  • Καλή γνώση χρήσης Η/Υ (Οffice)

Επιπρόσθετα προσόντα

  • Εργασιακή εμπειρία στις πωλήσεις
  • Πτυχίο ΑΕΙ / ΤΕΙ

Η εταιρεία προσφέρει για την συγκεκριμένη θέση:

  • Σταθερές αποδοχές
  • Bonus επίτευξης στόχων
  • Εταιρικό αυτοκίνητο, laptop και κινητό τηλέφωνο
  • Κάλυψη εξόδων μετακίνησης
  • Συνεχή εκπαίδευση
  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον