Εταιρεία με αντικείμενο την εμπορία μηχανολογικού και υδραυλικού εξοπλισμού με έδρα την Αθήνα αναζητεί υπάλληλο για το τμήμα Τιμολόγησης / Γραμματειακή Υποστήριξη / Εξυπηρέτηση Πελατών.

Κύριες αρμοδιότητες:

  • Τιμολόγηση
  • Έκδοση παραστατικών και δελτίων αποστολής
  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Επικοινωνία με άλλα τμήματα της εταιρίας (αποθήκη, λογιστήριο κ.λ.π.)

Απαραίτητα προσόντα:

  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ στον τομέα των οικονομικών.
  • Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση
  • Γνώση προγράμματος εμπορικής διαχείρισης ERP, κατά προτίμηση Atlantis
  • Άριστη γνώση Η/Υ (MS Office).
  • Άριστη γνώση αγγλικής γλώσσας (δεύτερη ξένη γλώσσα-Ιταλικά θεωρείται επιπρόσθετο προσόν).
  • Πλήρης απασχόληση.
  • Δυνατότητα εργασίας σε ιδιαίτερα απαιτητικό περιβάλλον

Επιθυμητά προσόντα:

  • Εξοικείωση και εμπειρία σε διαδικτυακό marketing θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα
  • Ομαδικό πνεύμα και άριστη συνεργασία.
  • Μεθοδικότητα.
  • Άτομο εμπιστοσύνης.
  • Διακριτικός χαρακτήρας.
  • Ευελιξία, συνέπεια και τυπικότητα.

Αποστολή βιογραφικού με φωτογραφία: careeroffice@unipi.gr(με θέμα “Υπόψιν Γραφείου Διασύνδεσης/ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ”)