IT SOFTWARE

106

Περιγραφή Θέσης:

  • Παραμετροποίηση ιστοσελίδων
  • Δημιουργία διάταξης ιστoτόπου / διεπαφής χρήστη, χρησιμοποιώντας τυπικές πρακτικές HTML/CSS
  • Υποστήριξη και επέκταση του ιστoτόπου του Ομίλου
  • Δημιουργία αυτοματοποιήσεων
  • Δυνατότητα υποστήριξης backend σε WordPress
  • Ανάπτυξη εφαρμογών με την χρήση Microsoft SQL
  • Συνεργασία με Marketing για υλοποίηση διαφημίσεων, social, google ads, google analytics
  • Σχεδιασμός, ανάπτυξη και υλοποίηση λύσεων προσαρμοσμένων στις ανάγκες της εταιρείας ώστε να υποστηρίζουν αποτελεσματικά τις λειτουργίες διαχείρισης πληροφοριών της επιχείρησης
  • Τεχνική υποστήριξη και Αντιμετώπιση προβλημάτων

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Πτυχίο ΑΕΙ, ΤΕΙ, ΙΕΚ στην Πληροφορική ή συναφούς αντικειμένου.
  • Καλή κατανόηση των λειτουργιών του WordPress / WooCommerce και των PHP, SQL, HTML, CSS, JS.