ΥΠΆΛΛΗΛΟΣ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΛΟΓΙΣΤΗΡΙΟΥ – CANWAYS ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΗ ΑΕ

80

Τίτλος Θέσης: Υπάλληλος Τμήματος Λογιστηρίου

Εταιρεία: CANWAYS ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΗ ΑΕ

Τοποθεσία: ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Αρμοδιότητες

  • Γραμματειακή Υποστήριξη του τμήματος Λογιστηρίου
  • Διαχείριση ηλεκτρονικής αλληλογραφίας
  • Τηλεφωνική επικοινωνία με συνεργάτες
  • Καταχώρηση παραστατικών, εισπράξεων, πληρωμών, τιμολογίων και λογιστικών εγγραφών
  • Τιμολόγηση
  • Αρχειοθέτηση
  • Ενημέρωση των καρτελών πελατών, προμηθευτών
  • Έλεγχος καθημερινών εισπράξεων πελατών / πληρωμών προμηθευτών και λογαριασμών

Απαραίτητα προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ/ΙΕΚ Οικονομικής ή Λογιστικής κατεύθυνσης
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Γνώση χρήσης Η/Υ και των προγραμμάτων του Microsoft Office (Word, Excel)
  • Πολύ καλή γνώση αγγλικών
  • Ικανότητα τήρησης χρονοδιαγραμμάτων
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Καλή γνώση υπολογιστών και χρήση λογισμικού προγραμματισμού (προτιμώμενα: Microsoft Office, ERP Systems).
  • Προηγούμενη εμπειρία σε ανάλογη θέση θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν.

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να υποβάλουν το βιογραφικό τους σημείωμα , αναφέροντας τον τίτλο της θέσης, στην ηλεκτρονική διεύθυνση ssk@canwaysshipping.com