ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΨΗΦΙΟΠΟΙΗΣΗΣ – ΑΝΑΡΤΗΣΗ ΑΓΓΕΛΙΑΣ | APPLY2DAY

977

Υπάλληλος Ψηφιοποίησης (μερικής απασχόλησης)

Για λογαριασμό του πελάτη μας, μια από τις μεγαλύτερες εταιρείες στον χώρο της Ψηφιοποίησης, αναζητούμε υποψηφίους (μερικής απασχόλησης) οι οποίοι θα ψηφιοποιούν αρχεία των Γενικών Αρχείων του Κράτους.

Εάν θέλετε να ανακαλύψετε και να εμβαθύνετε στα γενικά αρχεία του κράτους και διαθέτετε υψηλές οργανωτικές δεξιότητες, αυτή είναι η σωστή θέση εργασίας για εσάς!

Αρμοδιότητες

  • Παραλαβή και οργάνωση φυσικού αρχείου.
  • Ψηφιοποίηση μέσω ειδικών σαρωτών (software ψηφιοποίησης).
  • Έλεγχος σαρωμένων αρχείων και διόρθωση όπου απαιτείται.
  • Συρραφή, οργάνωση αρχείων και επιστροφή φυσικού αρχεiου.

Επιθυμητά προσόντα

  • Τελειόφοιτος ή απόφοιτος τμήματος Πληροφορικής ή Ψηφιακών Συστημάτων ή του μεταπτυχιακού προγράμματος «Ψηφιακός Πολιτισμός».
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση θα θεωρηθεί ως επιπλέον προσόν.
  • Εξοικείωση με την τεχνολογία.
  • Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας.
  • Άριστες οργανωτικές δεξιότητες.
  • Προσοχή στη λεπτομέρεια.

Benefits

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών.
  • Προοπτικές εξέλιξης.

Παρακαλώ πολύ οι ενδιαφερόμενοι όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους στο παρακάτω email: hr@apply2day.gr