ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΤΜΗΜΑΤΟΣ OPERATIONS – CANWAYS ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΗ ΑΕ

394
Τίτλος Θέσης: Υπάλληλος Τμήματος Operations

Εταιρεία: CANWAYS ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΗ ΑΕ

Τοποθεσία: ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Καθήκοντα:
  • Εργασία  που σχετίζονται με τη διεξαγωγή καθημερινών λειτουργιών της διαμεταφορικής εταιρείας.
  • Οργάνωση των αποστολών και παραδόσεων εμπορευμάτων.
  • Επικοινωνία με  οδηγούς και το προσωπικό στον συντονισμό των μεταφορών και την επίλυση προβλημάτων που ανακύπτουν κατά τη διάρκεια των μεταφορών.
  • Συνεργασία με άλλα τμήματα της εταιρείας, όπως πωλήσεις, προμήθειες και χρηματοοικονομικά, για την αποτελεσματική διάθεση και εκτέλεση των μεταφορικών υπηρεσιών.
  • Συνεχή βελτίωση και ανάπτυξη διαδικασιών  και διαδικτυακά εργαλεία για την αύξηση της αποτελεσματικότητας και της ακρίβειας των λειτουργιών.
Απαιτούμενα προσόντα:
  • Εξοικείωση με τις διαδικασίες οργάνωσης .
  • Άριστη διοργανωτική και επικοινωνιακή ικανότητα.
  • Δυνατότητα εργασίας σε ομάδα και υπό πίεση.
  • Άριστη γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας.
  • Καλή γνώση υπολογιστών και χρήση λογισμικού προγραμματισμού (προτιμώμενα: Microsoft Office, ERP Systems).
  • Προηγούμενη εμπειρία σε ανάλογη θέση θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν.

Παροχές:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αμοιβών.
  • Ευέλικτο ωράριο εργασίας.
  • Ευκαιρίες εξέλιξης και επιμόρφωσης.
Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να υποβάλουν το βιογραφικό τους σημείωμα , αναφέροντας τον τίτλο της θέσης, στην ηλεκτρονική διεύθυνση ssk@canwaysshipping.com