PAYROLL SPECIALIST – MARKET IN

565

Payroll Specialist

Στην 100% Ελληνική αλυσίδα Super Market, προσφέρουμε ένα σταθερό περιβάλλον εργασίας αγκαλιάζοντας τους νέους εργαζομένους στην μεγάλη αυτή οικογένεια των 4.000 εργαζομένων και 250 καταστημάτων και παρέχουμε ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης.

Βασικές αρμοδιότητες:

  • Συλλογή και έγκαιρη εισαγωγή των εργασιακών αλλαγών στο σύστημα μισθοδοσίας (προσλήψεων, ανανεώσεων, λήξεων, οικειοθελών αποχωρήσεων κλπ.)
  • Προετοιμασία, έκδοση και έλεγχος της μισθοδοσίας
  • Ενημέρωση και ορθή τήρηση αρχείου ετήσιων αδειών ή/και αναρρωτικής άδειας των εργαζομένων
  • Διαχείριση και ενημέρωση εργαζομένων για θέματα μισθοδοσίας, ασθενείας κλπ.

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Αντίστοιχη εμπειρία τουλάχιστον 1 έτους σε οργανωμένο τμήμα μισθοδοσίας
  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ Οικονομικά/Διοίκηση επιχειρήσεων
  • Γνώση του πληροφοριακού συστήματος «Εργάνη» θα θεωρηθεί προσόν
  • Γνώση εργατικής και ασφαλιστικής νομοθεσίας, επιθυμητή
  • Ομαδικότητα, Εμπιστευτικότητα και Υπευθυνότητα
  • Οργανωτικότητα, προσοχή στην λεπτομέρεια και επαγγελματική συνέπεια

Η εταιρία παρέχει:

  • Ένα σύγχρονο και δυναμικό περιβάλλον
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Δυνατότητα επαγγελματικής εξέλιξης και ανάπτυξης
  • Συνεχή επιμόρφωση και εκπαίδευση

Για να γίνεται μέλος της ομάδας μας παρακαλώ στείλτε το βιογραφικό σας στο cv@market-in.gr.