HR PROJECT MANAGER – HATZI FILAX GROUP

624

H HATZI FILAX GROUP, κορυφαία εταιρεία εκπαίδευσης και συμβουλευτικής HR, αναζητά να προσθέσει στην δυναμική της ομάδα, με πλήρη απασχόληση, έναν ή μία εξειδικευμένο/η και έμπειρο/η

HR Project Manager

Αρμοδιότητες

  • Σχεδιασμός, οργάνωση και υλοποίηση HR Projects
  • Διαχείριση προσλήψεων για λογαριασμό πελατών
  • Ανάπτυξη και διαχείριση Ανθρώπινου Δυναμικού πελατών του HR Project
  • Σχεδιασμός διαδικασιών εκπαίδευσης, εξέλιξης & διαχείρισης της απόδοσης προσωπικού μέσα στα πλαίσια των HR Projects
  • Δημιουργία οργανογράμματος
  • Επικοινωνία και διαχείριση με την Ομάδα HR Project
  • Σύνταξη παρουσιάσεων για την πρόοδο των HR Project
  • Διαχείριση πόρων Project

Απαραίτητα προσόντα

  • Πτυχίο τριτοβάθμιας εκπαίδευσης σε Διοίκηση Ανθρώπινων Πόρων ή Επιχειρήσεων. Μεταπτυχιακός τίτλος θεωρείται επιθυμητός
  • Αποδεδειγμένη προϋπηρεσία τουλάχιστον 5 ετών ως HR Project Manager
  • Άριστες δεξιότητες προγραμματισμού & διαχείρισης Project
  • Άριστη γνώση χειρισμού H/Y σε περιβάλλον Office
  • Οργανωτικές & επικοινωνιακές ικανότητες
  • Ικανότητες Διοίκησης Ομάδας
  • Ευχάριστη προσωπικότητα, ομαδικότητα και πνεύμα συνεργασίας

Προσωπικά Χαρακτηριστικά

  • Αξιοπιστία, υπευθυνότητα, ήθος, συνέπεια
  • Εχεμύθεια και εμπιστευτικότητα
  • Ικανότητα γρήγορης ανάλυσης και εκτίμησης καταστάσεων
  • Διαχείριση stress
  • Ικανότητα συνδυασμού παραγόντων
  • Ηγετικά χαρακτηριστικά
  • Προσανατολισμός στην επίτευξη υψηλών στόχων

Παροχές

  • Σύγχρονο και ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών
  • Προοπτικές ανάπτυξης

Για να γίνεται μέλος της ομάδας μας παρακαλώ στείλτε το βιογραφικό σας στο mt@hatzifilax.com ή στο training@hatzifilax.com.