ADMINISTRATIVE COORDINATOR(S) – ΙΑΣΙΣ

493

Η Αστική μη-Κερδοσκοπική Εταιρεία ΙΑΣΙΣ ιδρύθηκε το 2005 με σκοπό την προσφορά υπηρεσιών στον Άνθρωπο.  Βασικοί στόχοι του φορέα αποτελούν η παροχή ψυχοκοινωνικής στήριξης, η καταπολέμηση του κοινωνικού αποκλεισμού των ευπαθών ομάδων του πληθυσμού, η παροχή ψυχολογικών και συμβουλευτικών υπηρεσιών, η δημιουργία ίσων ευκαιριών και νέων προοπτικών για τις ευπαθείς ομάδες του πληθυσμού, η προαγωγή της ψυχικής υγείας, η παροχή ψυχιατρικής φροντίδας στην Κοινότητα με βάση τις αρχές της Κοινωνικής Ψυχιατρικής και της Ψυχοκοινωνικής Αποκατάστασης, η παροχή εξειδικευμένων ψυχιατρικών υπηρεσιών και ψυχοεκπαιδευτικών παρεμβάσεων στα πρότυπα της Ψυχιατρικής Μεταρρύθμισης και του Παγκόσμιου Οργανισμού Υγείας (για περισσότερες πληροφορίες, συνδεθείτε στο iasismed.eu).

Η ΑμΚΕ ΙΑΣΙΣ αναζητά για τα Κεντρικά γραφεία της στην Αθήνα με σχέση  εργασίας πλήρους απασχόλησης

Administrative Coordinator(s)

Αρμοδιότητες:

  • Οργανώνει την ομαλή λειτουργία του γραφείου και διεκπεραιώνει τις καθημερινές εργασίες του Τμήματος
  • Παρέχει πλήρη γραμματειακή υποστήριξη του Τμήματος
  • Τηρεί τις επιχειρησιακές διαδικασίες που σχετίζονται με τις δραστηριότητες του Τμήματος και την ροή εργασίας μέσα και έξω από το γραφείο
  • Βοηθά τον Manager σε όλες τις διοικητικές εργασίες
  • Αναπληρώνει τον Manager κατά την απουσία του, κατόπιν καθοδήγησης
  • Διατηρεί και ενημερώνει το φυσικό και ηλεκτρονικό αρχείο
  • Συμμετέχει σε παρουσιάσεις, εκδηλώσεις και εκθέσεις της ΑμΚΕ ΙΑΣΙΣ

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΙΕΚ διοικητικής κατεύθυνσης
  • Άριστη χρήση του Microsoft Office και των εφαρμογών κοινωνικής δικτύωσης
  • Kαλή γνώση Αγγλικών (Β2)
  • Σωστή διαχείριση χρόνου και αποτελεσματική ιεράρχηση προτεραιοτήτων
  • Άριστες οργανωτικές και επικοινωνιακές ικανότητες
  • Ομαδικότητα
  • Πνεύμα εθελοντισμού και προσφοράς
  • Σχετική προϋπηρεσία θα εκτιμηθεί

Η ΑμΚΕ ΙΑΣΙΣ προσφέρει:

  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Προοπτικές εξέλιξης
  • Σταθερό μισθό και πολλές παροχές (π.χ. ταξίδια, καθημερινή σίτιση, φύλαξη νηπίων, εκπαίδευση, κ.α.)

Για να γίνεται μέλος της ομάδας μας παρακαλώ συμπληρώστε την αίτηση στον ακόλουθο σύνδεσμο https://www.iasismed.eu/