JUNIOR CONSULTANT – DNG ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΤΙΚΗ ΑΕ

723
Η εταιρεία αναζητεί στελέχη για την κάλυψη θέσεων εργασίας Συμβούλου Επιχειρήσεων ιδιωτικών επενδύσεων για τα προγράμματα του Ταμείου Ανάκαμψης και Ανθεκτικότητας, ΕΣΠΑ και Αναπτυξιακού Νόμου.
Αρμοδιότητες:
  • Eκπόνηση οικονομοτεχνικών μελετών
  • Yποβολή επενδυτικών προτάσεων στο πλαίσιο των προγραμμάτων
  • Kαταχώρηση δεδομένων στο πληροφοριακό σύστημα
  • Παρακολούθηση και διαχείριση αιτημάτων πελατών
  • Eπικοινωνία με αναθέτουσες και διαχειριστικές αρχές
Απαραίτητα Προσόντα:
  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ Οικονομικών Επιστημών (Διοίκηση Επιχειρήσεων, Λογιστική, Οικονομική Επιστήμη)
  • Άριστη γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών και προγραμμάτων εφαρμογών γραφείου
  • Ανεπτυγμένες ικανότητες οργάνωσης, ορισμού προτεραιοτήτων και επίτευξης ποιοτικού αποτελέσματος εντός αυστηρών προθεσμιών
  • Αποδοτικότητα σε συνθήκες πίεσης χρόνου
  • Ευχέρεια ταξιδιών εκτός Αθηνών
  • Βασικές λογιστικές και οικονομικές γνώσεις
  • Ομαδικότητα
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Δίπλωμα ΙΧ ή Μότο
  • Εμπειρία σε επιδοτούμενα προγράμματα θα εκτιμηθεί
Η εταιρεία προσφέρει:
  • Σταθερό εργασιακό περιβάλλον
  • Συμβάσεις αορίστου χρόνου
  • Πρόγραμμα εκπαίδευσης και συνεχούς κατάρτισης στην εκπόνηση μελετών και στην παρακολούθηση επενδυτικών σχεδίων
  • Μια επαγγελματική ομάδα με άρτια εκπαιδευμένο φιλικό προσωπικό
  • Μηνιαίο bonus επιβράβευσης
  • Ευχάριστο και δημιουργικό περιβάλλον
  • Προοπτικές εξέλιξης