ΥΠΑΛΛΗΛΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ LOGISTICS – COSMODATA

614

COSMODATA

Η Ιστορία μας…
“Από Εσάς Αγόρασα τον 1ο μου Υπολογιστή”

Διατηρώντας πορεία ανάπτυξης, εξέλιξης και αφομοίωσης των ολοένα αυξανόμενων και διαφοροποιούμενων αναγκών του καταναλωτικού κοινού στον χώρο της Τεχνολογίας η Cosmodata προσκαλεί κάθε νέο και νέα που έχουν πάθος για εξέλιξη να ενταχθεί στην ομάδα του ανθρώπινου δυναμικού της ως:

Υπαλλήλου Τμήματος Logistics

Περιγραφή Θέσης – Αρμοδιότητες:

  • Παραλαβή προϊόντων, αποθήκευση, τακτοποίηση προϊόντων
  • Παρακολούθηση παραγγελιών
  • Φόρτωση – εκφόρτωση εμπορευμάτων
  • Διασφάλιση της εύρυθμης λειτουργίας της αποθήκης και τήρηση της πολιτικής της εταιρείας

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Επιθυμητή προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση
  • Εμπειρία σε πρόγραμμα διαχείρισης αποθήκης, θα εκτιμηθεί ως επιπρόσθετο προσόν
  • Ομαδικό πνεύμα, συνέπεια και προθυμία για εργασία
  • Εργατικότητα και Υπευθυνότητα
  • Ταχύτητα
  • Συνέπεια και Ειλικρίνεια
  • Προσανατολισμός στην Επίτευξη στόχων

Παροχές:

  • Σταθερός μισθός με συνέπεια στην Μισθοδοσία
  • Άμεση πρόσληψη με σύμβαση Αορίστου Χρόνου
  • Σταθερό, Ασφαλές και Ευχάριστο Περιβάλλον Εργασίας

Μπορείτε να αποστείλετε τα βιογραφικά σας στο mail: d.kilman@cosmodata.gr