JUNIOR PROJECT MANAGER – AGRON Α.Ε.

564

Η AGRON Α.Ε. είναι μία εταιρεία Διαχείρισης Πληροφοριών Αγροτικών Πόρων και Περιβάλλοντος.

Από την ίδρυσή της το 2003 παρέχει υπηρεσίες, συναφείς με τον πρωτογενή τομέα και τη βιομηχανική γεωργική δραστηριότητα σε μεμονωμένους παραγωγούς αλλά και σε παραγωγικά σχήματα της αγροδιατροφής.

Η AGRON, χρησιμοποιεί σύγχρονα τεχνολογικά εργαλεία, όπως η ευφυής γεωργία προάγοντας τη βιωσιμότητα και οι δραστηριότητές της στοχεύουν στη βελτίωση των περιβαλλοντικών και οικονομικών επιδόσεων των αγροτικών εκμεταλλεύσεων, μέσω της παραγωγής ποιοτικών και ασφαλών γεωργικών προϊόντων.

Στο πλαίσιο αυτό, η εταιρεία έχει ως αντικείμενο την εκπόνηση μελετών, την παροχή συμβουλών, την εκπαίδευση του ίδιου του παραγωγού σε νέες καλλιεργητικές τεχνικές και μεθόδους, καθώς και την υποστήριξη της εφαρμογής συστημάτων ποιότητας.

JUNIOR PROJECT MANAGER (κωδικός αγγελίας: JPM-0922)

Στο πλαίσιο της ανάπτυξης των δραστηριοτήτων μας καθώς επίσης και της συνεχούς πρωτοπορίας μας στον πρωτογενή τομέα, επιθυμούμε να προσλάβουμε Junior Project Manager, για τη στελέχωση της Διεύθυνσης Υλοποίησης Συλλογικών Έργων μας.

Αρμοδιότητες θέσης

  • Σχεδιασμός, συγγραφή και διαχείριση προτάσεων σε Ευρωπαϊκά χρηματοδοτούμενα προγράμματα στα πεδία δραστηριότητας της εταιρείας
  • Υποστήριξη Διαδικασίας Ανάθεσης Έργων
  • Οικονομικός Έλεγχος και Εκπόνηση Οικονομικών εκθέσεων

Προφίλ υποψηφίου

  • Πτυχίο Γεωπόνου Αγροτικής Οικονομίας ή Οικονομικών Επιστημών Ελληνικού ή Ξένου Πανεπιστημίου – (Μεταπτυχιακός τίτλος σπουδών θα εκτιμηθεί ιδιαιτέρα).
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών σε αντίστοιχη θέση, με εμπειρία στο σχεδιασμό & διαχείριση αναπτυξιακών / επενδυτικών έργων.
  • Άριστη γνώση αγγλικών (γνώση επιπλέον ξένων γλωσσών θα εκτιμηθεί ιδιαιτέρως)
  • Άριστη γνώση MS Office και γνώση ERP προγραμμάτων
  • Επιθυμητή πιστοποίηση γεωργικού συμβούλου
  • Οργανωτικές και επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Υπευθυνότητα, εχεμύθεια & ομαδικό πνεύμα
  • Άριστη διαχείριση χρόνου και ιεράρχηση προτεραιοτήτων
  • Διαθεσιμότητα για ταξίδια εντός και εκτός Ελλάδος
  • Άδεια οδήγησης

Προσφέρουμε

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών ανάλογα με τα προσόντα του υποψήφιου
  • Προοπτικές προσωπικής και επαγγελματικής ανάπτυξης σε μία δυναμικά αναπτυσσόμενη ελληνική εταιρεία.

Παρακαλούμε στείλετε το βιογραφικό σας στη διεύθυνση hr@agron.gr

Είναι απαραίτητο στο θέμα του e-mail να γράψετε τον κωδικό αγγελίας: JPM-0922