ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗΣ ΔΙΑΣΦΑΛΙΣΗΣ ΕΣΟΔΩΝ – ΓΕΚ ΤΕΡΝΑ

567

Συντονιστής Διασφάλισης Εσόδων

Σύντομο προφίλ ρόλου: Ο ρόλος υποστηρίζει την ανάλυση δεδομένων και την συμφωνία των εσόδων της Διεύθυνσης Λειτουργίας Αυτοκινητοδρόμων ΓΕΚ ΤΕΡΝΑ. Η θέση έχει έδρα τις εγκαταστάσεις του Σταθμού Διοδίων Αφιδνών (Δήμος Ωρωπού, πλησίον Αγίου Στεφάνου Αττικής).

Αρμοδιότητες:

  • Πραγματοποιεί αναλύσεις και συμφωνίες των εσόδων των διοδίων.
  • Ελέγχει το σύστημα είσπραξης διοδίων, αναλύει τις διακυμάνσεις των εσόδων και προετοιμάζει σχετικές αναφορές.
  • Υποστηρίζει τη διαδικασία ελέγχου, διασφαλίζοντας τη συμμόρφωση με όλες τις πολιτικές και τα συστήματα της εταιρείας.
  • Συμμετέχει στο σχεδιασμό, την ανάπτυξη και την εφαρμογή των διαδικασιών ελέγχου εσόδων.
  • Συντονίζει τους ελέγχους συμμόρφωσης των Σταθμών Εξυπηρέτησης Αυτοκινητιστών (ΣΕΑ) και πραγματοποιεί συμφωνίες μεταξύ των απαιτήσεων των ΣΕΑ και των εισπράξεων.

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Πτυχίο Ανώτατου Εκπαιδευτικού Ιδρύματος στον κλάδο των Οικονομικών με κύρια κατεύθυνση τη Λογιστική
  • Μεταπτυχιακός Τίτλος Σπουδών σε σχετικό τομέα, θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
  • 35 χρόνια προηγούμενης σχετικής εμπειρίας στα εξής: Έλεγχος Οικονομικών Μεγεθών , Ανάλυση & Συμφωνία Δεδομένων
  • Έμπειρος χρήστης του MS Office
  • Η πλήρης γνώση του MS Excel (Pivots, Vlookup, συναρτήσεις κλπ.) θα προτιμηθεί
  • Άριστη χρήση της αγγλικής γλώσσας

Ιδανικό Προφίλ Υποψηφίου:

  • Αποτελεσματική επικοινωνία
  • Έμφαση στη Λεπτομέρεια, Μεθοδικότητα & Οργάνωση
  • Διαχείριση χρόνου και προτεραιοτήτων

Οι ενδιαφερόμενοι/ες μπορούν να αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στο hr@neaodos.gr αναγράφοντας τον κωδικό της θέσης TC0722.