ΘΕΣΗ ΕΡΓΑΣΙΑΣ TEAM LEADER

556

Μεγάλος Όμιλος Παροχής Εκπαιδευτικών  Υπηρεσιών αναζητά άμεσα

TEAM LEADER

Κύριες αρμοδιότητες:

  • Διαχείριση και παρακίνηση ομάδας τηλεφωνικών ενημερώσεων υποψήφιων φοιτητών που έχουν υποβάλλει ηλεκτρονική αίτηση για την παρακολούθηση εκπαιδευτικών προγραμμάτων του ομίλου
  • Παρακολούθηση των εργασιών της ομάδας με στόχο την επίτευξη των συμφωνηθέντων στόχων
  • Καθοδήγηση και ανάπτυξη της ομάδας του με στόχο την επίτευξη των ατομικών και ομαδικών στόχων
  • Αξιολόγηση των ατόμων της ομάδας σε σχέση με τους δείκτες, εταιρικά πρότυπα κλπ.

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Απόφοιτος ΙΕΚ/ΤΕΙ/ΑΕΙ
  • Αυστηρώς απαραίτητη προηγούμενη εμπειρία τουλάχιστον 2 ετών ως Team Leader
  • Προηγούμενη αποδεδειγμένη εμπειρία σε τηλεφωνικές πωλήσεις
  • Άριστες επικοινωνιακές και οργανωτικές ικανότητες
  • Δυναμική προσωπικότητα με κριτική σκέψη

Η Εταιρεία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών & bonus παραγωγικότητας
  • Προοπτικές εξέλιξης σε ένα ταχύτητα αναπτυσσόμενο περιβάλλον
  • Συνεχή καθοδήγηση, υποστήριξη και εκπαίδευση από ικανά στελέχη

Παρακαλούμε κατά την αποστολή του Βιογραφικού σας να αναφέρετε οπωσδήποτε τη θέση .

 Η αποστολή Βιογραφικών να γίνεται στο papadopouloumaria80@yahoo.com