ΘΕΣΗ ΕΡΓΑΣΙΑΣ MARKETING MANAGER

426

Εταιρεία Παροχής Εκπαιδευτικών Υπηρεσιών ζητά να προσλάβει

 MARKETING MANAGER

Κύριες αρμοδιότητες :

  • Σχεδιασμός και καθορισμός στρατηγικής Marketing και επικοινωνίας
  • Διενέργεια συμπληρωματικών ενεργειών για την επίτευξη των εμπορικών στόχων της εταιρείας
  • Υλοποίηση και παρακολούθηση των ενεργειών προβολής της εταιρείας
  • Παραγωγή, επιμέλεια και επίβλεψη των διαφημιστικών κειμένων και έργων της εταιρείας
  • Σχεδιασμός και παραγωγή διαφημιστικού υλικού όπως ιστοσελίδες και φυλλάδια
  • Παρακολούθηση τάσεων, διεξαγωγή ερευνών και προσπάθεια ανάπτυξης των δραστηριοτήτων της εταιρείας
  • Έλεγχος τρεχουσών εκστρατειών marketing για αδυναμίες και ανάπτυξη λύσεων εντός των περιορισμών του προϋπολογισμού
  • Σχεδίαση υλοποίηση και επίβλεψη της συμμετοχής της εταρείας σε εκδηλώσεις
  • Ανάπτυξη και λειτουργία εναλλακτικών μέσων διαφήμισης
  • Ανάλυση της αποτελεσματικότητας των προωθητικών ενεργειών ώστε να προσδιοριστεί τι οδηγεί στην επίτευξη των στόχων
  • Εκτίμηση και παρακολούθηση κόστους
  • Επίβλεψη της εξυπηρέτησης πελατών

Προσόντα:

  • Πτύχιο Marketing , Διοίκησης Επιχειρήσεων , Οικονομικών ή παρεμφερούς αντικειμένου
  • Μεταπτυχιακός τίτλος θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
  • Επιθυμητή εμπειρία 5 ετών σε ανάλογη θέση
  • Πολύ καλή γνώση των Social Media και των GoogleAds / Google Analytics
  • Αναλυτική σκέψη, ομαδικό πνεύμα με όρεξη για εργασία
  • Άριστη ικανότητα διαχείρισης χρόνου και budget
  • Άμεση ανταπόκριση σε deadlines

Παροχές:

  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών
  • Δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Προοπτικές εξέλιξης

Παρακαλούμε κατά την αποστολή του Βιογραφικού σας να αναφέρετε οπωσδήποτε τη θέση .

Η αποστολή Βιογραφικών να γίνεται στο papadopouloumaria80@yahoo.com