ΘΕΣΗ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΣΤΕΛΕΧΟΣ MARKETING

443

Κέντρο Σπουδών αναζητά

Στέλεχος Marketing

Καθήκοντα :

  • Ενέργειες προώθησης για την προβολή του παραρτήματος με στόχο την αύξηση των εγγραφών του Κέντρου
  • Προώθηση μέσω των social media με αποτελεσματικότητα και ανάλυση των αποτελεσμάτων
  • Διοργάνωση και προβολή εκδηλώσεων (δελτία τύπου-sites-social media) κυρίως εντός του Κέντρου (opendays, διαλέξεις, ημερίδες, κλπ)
  • Συντονισμός των εταιρικών εκδηλώσεων που ευθυγραμμίζονται με τη στρατηγική marketing και τους στόχους της εταιρείας (επαφές με δημάρχους, σχολεία κλπ)
  • Δημιουργία και διαρκής ενημέρωση του εταιρικού ημερολογίου εκδηλώσεων
  • Πλήρης γνώση του ανταγωνισμού και προτάσεις προώθησης του Κέντρου
  • Δημιουργία διαφημιστικού υλικού (αφίσες, ανακοινώσεις ολιγοσέλιδα έντυπα) με τη συνεργασία των γραφιστών
  • Ενημέρωση περιεχομένου Ιστοσελίδων
  • Συντονισμός υφισταμένων

Προσόντα :

  • Πτυχίο σε Marketing, Διοίκηση Επιχειρήσεων, Οικονομικά κλπ
  • Μεταπτυχιακός τίτλος θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
  • Πολύ καλή χρήση των Μέσων Κοινωνικής Δικτύωσης
  • Προϋπηρεσία σε τμήμα Marketing
  • Πολύ καλή χρήση της ελληνικής και αγγλικής γλώσσας
  • Οργανωτικές ικανότητες, ανάληψη πρωτοβουλιών , προγραμματισμός, προσοχή στη λεπτομέρεια

Παροχές :

  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών
  • Δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Προοπτικές εξέλιξης

Παρακαλούμε κατά την αποστολή του Βιογραφικού σας να αναφέρετε οπωσδήποτε τη θέση .

Η αποστολή Βιογραφικών να γίνεται στο papadopouloumaria80@yahoo.com