ΘΕΣΗ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΓΙΑ ΥΠΕΥΘΥΝΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ

567

ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΠΑΡΟΧΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ  ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΑΝΑΖΗΤΑ

ΥΠΕΥΘΥΝΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ

Περιγραφή θέσης :

  • Υλοποίηση και παρακολούθηση προϋπολογισμού
  • Οικονομικές αποδόσεις των τμημάτων της εταιρίας και συνολικά της εταιρείας
  • Διαχείριση του τμήματος εισπράξεως των τρεχουσών υποχρεώσεων των πελατών, όπως και παλαιών χρεών τους
  • Οργάνωση και συντονισμός για την έγκαιρη προετοιμασία όλων των οικονομικών καταστάσεων, μελετών εκθέσεων και αναφορών
  • Διενέργεια οικονομικών ελέγχων και δημιουργία μηχανισμών ελαχιστοποίησης των ληξιπρόθεσμων οφειλών των πελατών

Απαραίτητα προσόντα :

  • Ικανοποιητική προϋπηρεσία σε αντίστοιχα οικονομικά τμήματα
  • Σχετικές ανώτατες σπουδές
  • Εξοικείωση με τη χρήση οικονομικών και λογιστικών συστημάτων, όπως Eurofasma, Atlantisκλπ
  • Οργανωτικές και διοικητικές ικανότητες καθώς  και αποτελεσματικότητα στα πλάνα
  • Απόλυτη εχεμύθεια και σωστή διαχείριση των εργαζομένων

Παροχές:

  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών
  • Δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Προοπτικές εξέλιξης

Παρακαλούμε κατά την αποστολή του Βιογραφικού σας να αναφέρετε οπωσδήποτε τη θέση .

Η αποστολή Βιογραφικών να γίνεται στο papadopouloumaria80@yahoo.com