ΘΕΣΗ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΓΙΑ ΥΠΕΥΘΥΝΟ ΚΕΝΤΡΟΥ ΔΙΑ ΒΙΟΥ ΜΑΘΗΣΗΣ (ΚΔΒΜ) ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΟΣ

795

ΚΕΝΤΡΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ

ΑΝΑΖΗΤΑ

ΥΠΕΥΘΥΝΟ ΚΕΝΤΡΟΥ ΔΙΑ ΒΙΟΥ ΜΑΘΗΣΗΣ (ΚΔΒΜ) ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΟΣ

Καθήκοντα Θέσης:

  • Οργάνωση εκπαιδευτικών διαδικασιών
  • Διασφάλιση ομαλής λειτουργίας του ΚΔΒΜ σύμφωνα με την Πολιτική της Εταιρίας
  • Ανάληψη του πλάνου ανάπτυξης του ΚΔΒΜ
  • Συμβολή στις ενέργειες προώθησης σε στενή συνεργασία με το τμήμα Marketing
  • Έρευνα ανταγωνισμού και ανάπτυξης νέων προγραμμάτων σπουδών
  • Υπεύθυνος του τμήματος νέων σπουδαστών
  • Εστίαση στην υψηλή ποιότητα σπουδών

Προσόντα:

  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ με κατεύθυνση κατά προτιμηση σε Διοίκηση Επιχειρήσεων
  • Οργανωτικές ικανότητες και ομαδικό πνεύμα
  • Επιθυμητή προϋπηρεσίασε Εκπαιδευτικό φορέα
  • Προσήλωση στην επίτευξη των στόχων
  • Καλή γνώση χειρισμού ηλεκτρονικών εφαρμογών και της αγγλικής γλώσσας

Παροχές:

  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών
  • Δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Προοπτικές εξέλιξης

Παρακαλούμε κατά την αποστολή του Βιογραφικού σας να αναφέρετε οπωσδήποτε τη θέση .

Η αποστολή Βιογραφικών να γίνεται στο papadopouloumaria80@yahoo.com