ΘΕΣΗ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΓΙΑ ΥΠΑΛΛΗΛΟ ΓΡΑΦΕΙΟΥ (ΣΤΕΛΕΧΟΣ TELEMARKETING)

447

Εταιρία Παροχής Εκπαιδευτικών  Υπηρεσιών

Αναζητά

Υπάλληλο Γραφείου (Στέλεχος Telemarketing)

Περιγραφή Θέσης/Καθήκοντα :

  • Τηλεφωνική ενημέρωση για εκπαιδευτικά προγράμματα για τα οποία έχουν κάνει ηλεκτρονική αίτηση υποψήφιοι φοιτητές και προγραμματισμός  προσωπικών  συναντήσεων  των υποψηφίων  με τους εκπαιδευτικούς συμβούλους
  • Ενημέρωση υποψήφιων φοιτητών σχετικά με προτεινόμενα εκπαιδευτικά προγράμματα
  • Χρήση ηλεκτρονικού συστήματος για την καταχώρηση και παρακολούθηση των πληροφοριών
  • Μετά την απόκτηση εμπειρίας υπάρχει η δυνατότητα μεταπήδησης στην ομάδα των εκπαιδευτικών συμβούλων

Απαραίτητα Προσόντα :

  • Να είναι πτυχίουχοι ΙΕΚ/ΤΕΙ/ΑΕΙ
  • Να διαθέτουν δυναμικό χαρακτήρα με άνεση στην επικοινωνία
  • Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση επιθυμητή
  • Προσανατολισμός στο αποτέλεσμα και στην επίτευξη στόχων
  • Βασικές γνώσεις χειρισμού Η/Υ

Η εταιρία μας προσφέρει :

  • Εργασία σε σύγχρονο, εξελισσόμενο και αξιόπιστο περιβάλλον εργασίας
  • Προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης
  • Συνεχή εκπαίδευση από έμπειρα και ικανά άτομα

Παρακαλούμε κατά την αποστολή του Βιογραφικού σας να αναφέρετε οπωσδήποτε τη θέση .

Η αποστολή Βιογραφικών να γίνεται στο papadopouloumaria80@yahoo.com