ΓΡΑΜΜΑΤΕΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΚΩΔΙΚΟΣ ΘΕΣΗΣ SEC0522) – ΚΕΣΔ

494

Ίδρυμα Θεμιστοκλή & Δημήτρη Τσάτσου – Κέντρο Ευρωπαϊκού Συνταγματικού Δικαίου επιθυμεί να προσλάβει

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (Κωδικός Θέσης SEC0522)

Καθήκοντα:

  • Γραμματειακή υποστήριξη Ιδρύματος και Διοίκησης του Ιδρύματος
  • Διαχείριση πρακτικών
  • Διοργάνωση συσκέψεων
  • Διοργάνωση εκδηλώσεων
  • Διαχείριση ιστοσελίδων και μέσων κοινωνικής δικτύωσης
  • Επιμέλεια εκδόσεων
  • Οργάνωση ταξιδιών

Απαραίτητα προσόντα:

  • Πτυχίο Πανεπιστημίου
  • Προϋπηρεσία 3 ετών σε αντίστοιχη θέση
  • Άριστη χρήση Η/Υ και MS Office (Word, Excel, Outlook, PowerPoint)
  • Τυφλό σύστημα πληκτρολόγησης
  • Άριστη γνώση αγγλικών
  • Διαχείριση περιεχομένου ιστοσελίδων και δικτύων προβολής
  • Εμπειρία στη διόρθωση – επιμέλεια κειμένων
  • Υπευθυνότητα, τήρηση προθεσμιών, ακρίβεια και συνέπεια
  • Ικανότητα συνεργασίας, επικοινωνίας, οργάνωσης

Παροχές:

  • Θέση πλήρους απασχόλησης στο κέντρο της Αθήνας
  • Εκπαίδευση

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν βιογραφικό σημείωμα με e-mail στο secretariat@cecl.gr αναγράφοντας τον κωδικό θέσης SEC0522.

Όλα τα βιογραφικά θα συλλεχθούν και θα αξιολογηθούν με απόλυτη εχεμύθεια και διακριτικότητα. Τα βιογραφικά θα παραμείνουν στη βάση δεδομένων του Ιδρύματος για διάστημα 6 μηνών.