SECURITY OFFICERS – MEDIATEL S.A

611

Security Officers

Η Mediatel S.A είναι μία από τις πιο δυναμικά αναπτυσσόμενες εταιρείες παροχής ολοκληρωμένων υπηρεσιών Contact Center. Δραστηριοποιείται στον χώρο των τηλεπικοινωνιακών υπηρεσιών από το 1995 και επενδύοντας συστηματικά σε τεχνολογία και ανθρώπινο δυναμικό, παρέχει με απόλυτη επιτυχία υπηρεσίες ανάπτυξης πελατολογίου, εξυπηρέτησης κοινού και προώθησης πωλήσεων.

Αρμοδιότητες της θέσης:

Η Mediatel αναζητά εξειδικευμένους Security Officers οι οποίοι θα είναι υπεύθυνοι για την παροχή υπηρεσιών με αντικείμενο την  Ασφάλεια των Πληροφοριακών Συστημάτων. Πιο συγκεκριμένα οι υποψήφιοι θα πρέπει να είναι σε θέση να εξασφαλίσουν ένα ασφαλές περιβάλλον διατηρώντας τη φήμη της εταιρείας με επαγγελματισμό και νομική συμμόρφωση.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Πτυχίο Πανεπιστημιακής (ΠΕ) ή Τεχνολογικής Εκπαίδευσης (ΤΕ) σε αντικείμενα σχετικά με Πληροφορική ή/και Ασφάλεια Πληροφοριακών Συστημάτων
  • Αποδεδειγμένη εμπειρία 6 χρόνων σε θέσεις Security (Officer, Administration, Manager, Auditor, Network Security, SAP HANA Security, κλπ.) σε εταιρίες με Διευθύνσεις ή Τμήματα Πληροφορικής ή Δικτύων
  • Πιστοποιήσεις (σε ισχύ) Security από ISACA ή (ISC)2 ή άλλου Διεθνούς οργανισμού Πιστοποίησης για CISM Certified Information Security Manager, OSCP Offensive Security Certified Professional, CISSP Certified Information Systems Security Professional, CEH Certified Ethical Hacker, SSCP System Security Certified Practitioner, CCSP Certified Cloud Security Professional, CAP Certified Authorization Professional, CSSLP Certified Secure Software Lifecycle Professional, κλπ.)
  • Πολύ καλή γνώση της Αγγλικής Γλώσσας
  • Ευελιξία ωραρίου

Παροχές:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Συνέπεια στις πληρωμές
  • Πλήρη απασχόληση
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας

Για όλα τα βιογραφικά θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια.

Αποστολή Βιογραφικών με κωδικό: SO7_ ITTD στο career@mediatel.gr