ΘΕΣΗ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΕΘΝΙΚΗ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ

537

Για λογαριασμό του πρώτου γραφείου της μεγαλύτερης Aσφαλιστικής Εταιρείας στην Ελλάδα, αναζητάμε νέα και δραστήρια άτομα για τη στελέχωση τηλεφωνικού τμήματος. Οι κάτοχοι της θέσης θα είναι υπεύθυνοι για την τηλεφωνική ενημέρωση και προώθηση νέων προϊόντων και υπηρεσιών με βάση τις εξειδικευμένες ανάγκες των πελατών.

Περιγραφή Θέσης:

  • Πραγματοποίηση εξερχόμενων κλήσεων με σκοπό την ενημέρωση υφιστάμενου πελατολογίου και προώθηση νέων προϊόντων και υπηρεσιών
  • Διενέργεια ερευνών ικανοποίησης πελατών
  • Καταγραφή και τήρηση πληροφοριών πελατών σε αρχείο.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτοι Λυκείου/ΙΕΚ/ΤΕΙ/ΑΕΙ
  • Ευχέρεια στην χρήση Η/Υ
  • Προϋπηρεσία στις πωλήσεις ιδιαίτερα σε χρηματοοικονομικό και χρηματιστηριακό τομέα θα εκτιμηθεί
  • Επικοινωνιακές και διαπραγμετευτικές δεξιότητες
  • Επίτευξη στόχων

Προσφέρονται

  • Σταθερές μηνιαίες αποδοχές
  • Υψηλά μηνιαία Bonus παραγωγικότητας
  • Ευέλικτο ωράριο
  • Προοπτικές εξελιξης
  • Εύκολη πρόσβαση στην εταιρεία (κοντά σε μετρό και λεωφορεία)
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας

Στοιχεία Επικοινωνίας: Θεοδωράκη Δήμητρα

e-mail: dimitra.theodoraki@gmail.com