ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ (ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΆΣΚΗΣΗ) – ΤΕΧΝΕΚ Α.Ε.

595

Η ΤΕΧΝΕΚ Α.Ε. και οι θυγατρικές της εταιρείες, έχοντας μια επαγγελματική διαδρομή που έχει ως αφετηρία το 1969, πορεύεται με συνέπεια και υψηλή τεχνογνωσία στο χώρο των μηχανολογικών εγκαταστάσεων και των κατασκευών γενικότερα,  των έργων ανανεώσιμων πηγών ενέργειας και της εμπορίας ηλεκτρομηχανολογικών ειδών.

Το εμπορικό κομμάτι της εταιρείας, δραστηριοποιείται κάτω από τον εμπορικό τίτλο ΥΔΡΟΠΛΑΝ. Αντικείμενο της εταιρείας είναι η προμήθεια υλικών υψηλής τεχνολογίας για δίκτυα αποχέτευσης, ύδρευσης, σηπτικά συστήματα επεξεργασίας λυμάτων καθώς και συστήματα στήριξης ηλεκτρομηχανολογικών εγκαταστάσεων για κάθε εφαρμογή.

Η στρατηγική της επέκτασης και ισόρροπης ανάπτυξης, μέσω της  ενσωμάτωσης νέων καινοτόμων τεχνολογιών μας οδήγησε και στην δυναμική μας παρουσία στην τουριστική αγορά στον ξενοδοχειακό κλάδο με το νέο 5-στερο Ξενοδοχείο μας στο κέντρο της Αθήνας HELLENIC VIBES SMART HOTEL.

Δέσμευση μας είναι να συνεχίσουμε με το ίδιο πάθος, συνέπεια ,ανάπτυξη και ευθύνη να προσφέρουμε υψηλής ποιότητας υπηρεσίες

Διαχρονικά η ανάπτυξη της εταιρείας στηρίζεται τόσο στην επένδυση σε ανθρώπινο δυναμικό όσο και στον πλέον σύγχρονο εξοπλισμό

Γραμματειακή Υποστήριξη   (Πρακτική Άσκηση)

Περιγραφή Θέσης

  • Γραμματειακή Υποστήριξη Γενικής Δ/νσης και Δ/νσης Ανθρώπινου Δυναμικού.
  • Αρχειοθέτηση, Προετοιμασία διάφορων reports.
  • Εφαρμογή συστημάτων διοικητικού περιεχομένου.
  • Υποστήριξη και παροχή βοήθειας σε διάφορα events εντός και εκτός εταιρείας.
  • Καθήκοντα υποδοχής, όπως καλωσόρισμα των επισκεπτών και ενημέρωση του αντίστοιχου ατόμου.
  • Διαχείριση του τηλεφωνικού κέντρου της εταιρείας.
  • Διαχείριση emails.
  • Ταξιδιωτικές κρατήσεις για στελέχη εταιρείας.
  • Εξωτερικές εργασίες, σε Δημόσιες Υπηρεσίες, Τράπεζες κλπ
  • Παραγγελίες αναλωσίμων και γραφικής ύλης

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστη γνώση Η/Υ, MS Office, social media
  • Καλή Γνώση Αγγλικών
  • Δεξιότητες επικοινωνίας
  • Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
  • Ανάπτυξη πρωτοβουλιών

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να υποβάλλουν άμεσα το βιογραφικό τους σημείωμα στο email: jobs@Technek.gr