DIGITAL MARKETING SPECIALIST

493

Digital Marketing Specialist

Πληρης Απασχοληση @Manager’s Office

Περιγραφή εργασίας

Manager’s Office,(www.managersoffice.net ) αναζητά για λογαριασμό πελάτη της, group εταιριών , δύο (2) Digital Marketing Specialist με έδρα Χαλκίδα

Digital Marketing Specialist (DMS 325456CH)

Αναφέροντας στην Διεύθυνση του τμήματος, θα αναλάβουν ενεργά καθήκοντα:

  • Δημιουργία Περιεχομένου και διαφημίσεων σε Social Media και Google Ads
  • Διαχείριση και ανάπτυξη Digital Marketing Campaigns
  • Παρακολούθηση και Reporting Digital Campaigns
  • Σχεδιασμός και Υλοποίηση e-mail marketing campaigns
  • Παρακολούθηση νέων τάσεων και εφαρμογή best practices

Απαραίτητα προσόντα:

  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ
  • Γνώσεις διαχείρισης κοινωνικών δικτύων
  • Γνώσεις δημιουργίας και διαχείρισης διαφημιστικών ενεργειών σε κοινωνικά δίκτυα & Google Ads
  • Γνώσεις e-mail marketing
  • Βασικές γνώσεις HTML, CSS
  • Βασικές γνώσεις SEO

Παροχές:

Ανέλιξη εντός οργανογράμματος εταιρίας

Εξαιρετικό πακέτο αποδοχών