ΓΡΑΜΜΑΤΕΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΚΩΔΙΚΟΣ ΘΕΣΗΣ SEC1021) – ΚΕΣΔ

558

Το Ίδρυμα Θεμιστοκλή & Δημήτρη Τσάτσου – Κέντρο Ευρωπαϊκού Συνταγματικού Δικαίου

επιθυμεί να προσλάβει

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (Κωδικός Θέσης SEC1021)

Καθήκοντα:

  • Γραμματειακή υποστήριξη Ιδρύματος και Διοίκησης του Ιδρύματος
  • Διαχείριση πρακτικών
  • Διοργάνωση συσκέψεων
  • Διοργάνωση εκδηλώσεων
  • Διαχείριση ιστοσελίδων και μέσων κοινωνικής δικτύωσης
  • Επιμέλεια εκδόσεων
  • Οργάνωση ταξιδιών

Απαραίτητα προσόντα:

  • Πτυχίο Πανεπιστημίου
  • Προϋπηρεσία 3 ετών σε αντίστοιχη θέση
  • Άριστη χρήση Η/Υ και MS Office (Word, Excel, Outlook, PowerPoint)
  • Τυφλό σύστημα πληκτρολόγησης
  • Άριστη γνώση αγγλικών
  • Διαχείριση περιεχομένου ιστοσελίδων και δικτύων προβολής
  • Εμπειρία στη διόρθωση – επιμέλεια κειμένων
  • Υπευθυνότητα, τήρηση προθεσμιών, ακρίβεια και συνέπεια
  • Ικανότητα συνεργασίας, επικοινωνίας, οργάνωσης

Παροχές:

  • Θέση πλήρους απασχόλησης στο κέντρο της Αθήνας
  • Εκπαίδευση

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν βιογραφικό σημείωμα με e-mail στο secretariat@cecl.gr αναγράφοντας τον κωδικό θέσης SEC1021, έως τις 20 Οκτωβρίου 2021.

Όλα τα βιογραφικά θα συλλεχθούν και θα αξιολογηθούν με απόλυτη εχεμύθεια και διακριτικότητα. Τα βιογραφικά θα παραμείνουν στη βάση δεδομένων του Ιδρύματος για διάστημα 6 μηνών.