ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ ΕΜΠΟΡΙΚΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗΣ – ΑΓΝΟΝ ΑΥΓΟΝ ΜΟΝ. ΙΚΕ

833

Η ΑΓΝΟΝ ΑΥΓΟΝ ΜΟΝ. ΙΚΕ είναι μια παραγωγική εταιρία που δραστηριοποιείται στο Πολυδένδρι Αττικής και  επιθυμεί να προσλάβει:

Υπεύθυνο Λειτουργιών Εμπορικής Επιχείρησης

Περιγραφή θέσης:

  • Διαχείριση διαδικασιών: παραλαβών & αποθήκευσης εμπορευμάτων, λήψης και εκτέλεσης παραγγελιών πελατών, εξυπηρέτησης πελατών, ανάπτυξης πωλήσεων μέσω τηλεφωνικών παραγγελιών, συνεχής υποστήριξη της ομάδας των πωλητών
  • Διαχείριση προσωπικού
  • Έλεγχος των διοικητικών εργασιών σε συνεργασία με τις κεντρικές υπηρεσίες
  • Αποτελεσματική συνεργασία με την ομάδα των εξωτερικών πωλητών με σκοπό την επίτευξη των στόχων τους
  • Παροχή υψηλού επιπέδου εξυπηρέτησης στον πελάτη
  • Καθημερινή ενημέρωση διοίκησης (προγραμματισμός, απολογισμός, εκκρεμότητες)

Προσόντα:

  • Πτυχιούχος ΑΕΙ / ΑΤΕΙ στην Διοίκηση Επιχειρήσεων ή στα Logistics
  • Σχετική εργασιακή εμπειρία τουλάχιστον 5 ετών σε αντίστοιχες θέσεις ευθύνης
  • Εμπειρία στη διοίκηση ανθρώπων και συντονισμός ομάδων και εργασιών
  • Εμπειρία σε ανάπτυξη ανθρώπων και ανάπτυξη διαδικασιών
  • Άριστη γνώση προγραμμάτων Η/Υ (ERP, CRM, EXCEL)
  • Ικανότητες σχεδιασμού, προγραμματισμού, εκτέλεσης και απολογισμού
  • Ικανότητα εργασίας σε συνθήκες επιδίωξης επίτευξης ποιοτικών και ποσοτικών στόχων
  • Ανεπτυγμένες επικοινωνιακές ικανότητες με άλλες ειδικότητες όπως : πωλητές, αποθηκάριους, οδηγούς, λογιστές, υπαλλήλους τιμολόγησης, παραγγελιοληψίας, πιστωτικού ελέγχου, αγορών.
  • Διαρκής ενθουσιασμός και όρεξη για δουλειά
  • Διάθεση για συνεργασία και διάθεση για πειθαρχία σε διαδικασίες και εντολές της εταιρίας