ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ ΈΡΓΩΝ – PLANET

615

Περιγραφή Θέσης

Η PLANET S.A. είναι μία από τις μεγαλύτερες Εταιρείες παροχής Συμβουλευτικών Υπηρεσιών της Νότιο-ανατολικής Ευρώπης. Η Εταιρία δραστηριοποιείται στον ιδιωτικό και δημόσιο τομέα και έχει ενεργή παρουσία στις χώρες της ευρύτερης γεωγραφικής θέσης της (Βαλκάνιας, Μέση Ανατολή, Αφρική, κ.α.), ανταποκρινόμενη στις αυξημένες απαιτήσεις που προκύπτουν από την συνεχή μετατροπή των οικονομιών τους. Η Εταιρεία ακολουθεί ένα μακροπρόθεσμο στρατηγικό σχέδιο που στοχεύει στην εδραίωση της ηγετικής της παρουσίας στην περιοχή μέσω ενός ολοκληρωμένου χαρτοφυλακίου υπηρεσιών που προσφέρει. Ενδεικτικές υπηρεσίες: χρηματοοικονομική ανάλυση, στρατηγικός –επιχειρησιακός σχεδιασμός, οργανωτικός & λειτουργικός ανασχεδιασμός, διαχείριση ανθρώπινου δυναμικού κλπ.

Βασικές Αρμοδιότητες:

  • Συμμετοχή στην υλοποίηση επιλεγμένων έργων παροχής συμβουλευτικών υπηρεσιών προς δημόσιους και ιδιωτικούς φορείς
  • Οργάνωση και συμμετοχή στις συναντήσεις που πραγματοποιούνται στο πλαίσιο υλοποίησης έργων
  • Συνεργασία με στελέχη της Εταιρίας για την επίτευξη στόχων

Επιθυμητά Προσόντα:

  • Πτυχίο Ανώτατης σχολής
  • Εμπειρία στον τομέα της παροχής συμβουλευτικών υπηρεσιών θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
  • Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Πολύ καλή γνώση Η/Υ και MS Office
  • Αναλυτική Σκέψη
  • Οργανωτικές Ικανότητες

Στοιχεία επικοινωνίας:

Email: a.kourbeli@planet.gr
Τηλέφωνο: 210 690 5105