DIGITAL MARKETING TRAINEE – MONITOR ELECTRONICS

824

H Monitor Electronics (www.monitor-electronics.gr) , αναζητά δύο (2) στελέχη ως DIGITAL MARKETING TRAINEE μέσω πρακτικής για το τμήμα Marketing.

H Monitor Electronics μία από τις κορυφαίες εταιρίες ηλεκτρονικών εφαρμογών ανάπτυξής  με τεράστιο έργο σε Ελλάδα και Εξωτερικό, αναζητά μόνιμα εξελισσόμενα άτομα μέσω πρακτικής προκειμένου να τα εκπαιδεύσει σε σύγχρονες τεχνικές και διαδικασίες marketing με κύριο σκοπό:

  • Να ενσωματώσει κάποια από αυτά στο δυναμικό της,
  • Ή να τα προωθήσει σε εξελισσόμενους πελάτες της

H Monitor Electronics, μετά το τέλος της βασικής εκπαίδευσης αντιμετωπίζει στέλεχος πρακτικής σαν ίσο για να μπορέσει να αντιληφθεί τον τρόπο εργασίας τόσο του τμήματος αλλά και συνολικά την λειτουργία μίας εταιρίας.

Εκπαίδευση και  Αρμοδιότητες:

  • Θα εκπαιδευτεί και θα συμμετέχει στην εφαρμογή του email marketing campaign,
  • Θα εκπαιδευτεί και θα συμμετέχει στην εφαρμογή του digital marketing campaign,
  • Θα εκπαιδευτεί και θα συμμετέχει στην διαχείριση του web site της εταιρίας,
  • Θα εκπαιδευτεί και θα συμμετέχει στην υποστήριξη του LinkedIn και Face book για την προσέλκυση στελεχών
  • Υλοποίηση της digital στρατηγικής marketing πάντα σε συνεργασία με τον Υπεύθυνο Marketing
  • Θα εκπαιδευτεί σε CRM software απαραίτητο ΄΄εργαλείο΄΄ του τμήματος Marketing

Απαραίτητα προσόντα:

  • Διάθεση για εξέλιξη
  • Διάθεση για πραγματική εκπαίδευση σε marketing

Επικοινωνία με την Monitor Electronics

Αν σας ενδιαφέρει η θέση μπορείτε να αποστείλετε το βιογραφικό σας στο accounting@monitor-electronics.gr   ή τηλεφωνικά στο 2109700722 και να ζητήσει περισσότερες πληροφορίες από τον Κο Τζάλιο Νικόλαο.