JUNIOR CONSULTANT – TECHNICAL SUPPORT – PLANET Α.Ε.

1062

JUNIOR CONSULTANT – TECHNICAL SUPPORT

Η PLANET Α.Ε., κορυφαία Ελληνική εταιρεία παροχής συμβουλευτικών υπηρεσιών, ενδιαφέρεται να συνεργαστεί με νέους και να τους εντάξει στην ομάδα διοικητικής υποστήριξης πελατών της εταιρείας στο πλαίσιο του προγράμματος «Εξοικονομώ-Aυτονομώ». Ως μέλη της ομάδας του προγράμματος οι νέοι που θα επιλεγούν θα αναλάβουν την καθοδήγηση και υποστήριξη πελατών της εταιρείας για την επιτυχημένη υποβολή αίτησης στο συγχρηματοδοτούμενο από το ΕΣΠΑ πρόγραμμα ενεργειακής αναβάθμισης κατοικιών.

Καθήκοντα

  • Ενημέρωση, καθοδήγηση και υποστήριξη πελατών καθ’ όλη τη διάρκεια διεκπεραίωσης των υποθέσεων/αιτήσεων τους
  • Συλλογή και έλεγχος δικαιολογητικών και απαραίτητων εγγράφων
  • Επικοινωνία με ενεργειακούς επιθεωρητές, μελετητές και άλλους εμπλεκόμενους με σκοπό την ορθή προετοιμασία των φακέλων των πελατών της εταιρείας
  • Δημιουργία και διαχείριση φακέλου αίτησης πελατών
  • Υποβολή Αιτήσεων εκ μέρους των πελατών στο σχετικό σύστημα (ηλεκτρονική πλατφόρμα) χρηματοδότησης

Απαιτούμενα Προσόντα

  • Σπουδές θετικών επιστημών (ολοκληρωμένες και μη).
  • Άριστη γνώση της Ελληνικής και της Αγγλικής γλώσσας.
  • Εξοικείωση με τη χρήση Η/Υ
  • Ικανότητα ιεράρχησης προτεραιοτήτων και προγραμματισμού δραστηριοτήτων
  • Ικανότητα ολοκλήρωσης εργασιών εντός καθορισμένων προθεσμιών
  • Ομαδικό πνεύμα

Προηγούμενη επαγγελματική εμπειρία θα ληφθεί σοβαρά υπόψη

Βιογραφικά μπορούν να σταλούν ηλεκτρονικά στη διεύθυνση hrm@planet.gr με τίτλο JC- TECHNICAL SUPPORT