SALES ENERGY ADVISORS – VOLTON

884

H VOLTON ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗ Α.Ε., είναι μία ελληνική εταιρεία που δραστηριοποιείται δυναμικά και αναπτύσσεται με ραγδαίο ρυθμό στο χώρο της Προμήθειας και Εμπορίας Ηλεκτρικής Ενέργειας. Προσφέροντας αξιόπιστες υπηρεσίες που καλύπτουν τις ολοένα αυξανόμενες ενεργειακές ανάγκες επιχειρήσεων και νοικοκυριών.

H Volton στοχεύει στη δημιουργία σχέσεων εμπιστοσύνης με τους καταναλωτές. Φιλοδοξία της εταιρείας είναι να γίνει μία από τις σημαντικότερες εταιρείες του κλάδου και να παραμείνει στην πρώτη γραμμή των εξελίξεων στην προμήθεια ηλεκτρικής ενέργειας. Στο πλαίσιο της ανάπτυξης της, η Volton ενισχύει το ανθρώπινο δυναμικό της και αναζητά:

SALES ENERGY ADVISORS

Περιγραφή Θέσης:

Κύριες αρμοδιότητες του ρόλου αποτελούν η προώθηση υπηρεσιών  ενέργειας , σε εταιρικούς πελάτες στην ευρύτερη των Αθηνών, καθώς και η παροχή υψηλού επιπέδου εξυπηρέτησης με σκοπό την ανάπτυξη του πελατολογίου.

Η Εταιρεία προσφέρει:

  • Σταθερός μηνιαίος μισθός άνω του βασικού.
  • Ασφαλιστική κάλυψη.
  • Υψηλό μηνιαίο bonus επίτευξης στόχου συν υψηλό bonus υπερεπίτευξης στόχου.
  • Ευκαιρίες ανάπτυξης και εξέλιξης σε ένα καινοτόμο και ταχύτατα αναπτυσσόμενο οργανισμό.
  • Πενθήμερη εργασία: Δευτέρα – Παρασκευή.
  • Εισαγωγική εκπαίδευση μιας εβδομάδας με πλήρης αποδοχές.
  • Συνεχή εκπαίδευση και υποστήριξη σε θέματα ανάπτυξης πωλήσεων.
  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον που βασίζεται σε αξιοκρατία και σταθερότητα.
  • Ένταξη στις εταιρικές παροχές & προνόμια.
  • Ευκαιρίες απασχόλησης ανεξαρτήτου ηλικίας & προϋπηρεσίας.
  • Μοντέρνες και σύγχρονες εγκαταστάσεις.
  • Εύκολη πρόσβαση στην εταιρία (πλησίον ΜΕΤΡΟ/ΗΣΑΠ)

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Απολυτήριο Λυκείου. Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ επιθυμητό.
  • Βασικές γνώσεις χρήσης ηλεκτρονικού υπολογιστή.
  • Είναι επικοινωνιακός & ενθουσιώδης.
  • Ευχάριστη και δυναμική προσωπικότητα.
  • Προσανατολισμός στο στόχο και το αποτέλεσμα.
  • Να διαθέτει επαγγελματισμό & Ομαδικό πνεύμα.
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση θα συνεκτιμηθεί.
  • Πελατοκεντρική προσέγγιση.

Αποστολή Βιογραφικών

Εφόσον σας ενδιαφέρει να εργαστείτε στη Volton αποστείλατε το βιογραφικό σας στο e.ntocholian@volton.gr

Πληροφορίες για την εταιρία στο site μας  www.volton.gr