JUNIOR MANAGEMENT CONSULTANT – ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΕΘΝΙΚΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΥΓΧΡΗΜΑΤΟΔΟΤΟΥΜΕΝΩΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΩΝ – ΕΣΠΑ- ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

1900

Η Result Μanagement Consultants είναι μια εταιρεία που παρέχει συμβουλευτικές υπηρεσίες και αναζητεί στελέχη για την κάλυψη θέσεων εργασίας Συμβούλου Επιχειρήσεων ιδιωτικών και δημόσιων επενδύσεων.

Τίτλος: Junior Management ConsultantΣτέλεχος Διαχείρισης Εθνικών & Ευρωπαϊκών Συγχρηματοδοτούμενων Προγραμμάτων – ΕΣΠΑ- Θεσσαλονίκη

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Απόφοιτος / Τελειόφοιτος οικονομικής κατεύθυνσης ΑΕΙ / Διοίκησης Επιχειρήσεων ή συναφές αντικείμενο
  • Καλές οικονομικές / χρηματοοικονομικές ή λογιστικές γνώσεις
  • Ευχέρεια στην επικοινωνία
  • Άριστη γνώση Αγγλικής Γλώσσας (πιστοποιημένη – προφορική και γραπτή)
  • Άριστη γνώση εφαρμογών MS Office

Επιθυμητά Προσόντα:

  • Δεξιότητες οργάνωσης και διαχείρισης με προσοχή στη λεπτομέρεια
  • Δυνατότητα διαχείρισης πολλαπλών εργασιών και σε συγκεκριμένο χρόνο
  • Ομαδική δουλειά και επικοινωνιακές δεξιότητες (γραπτός & προφορικός λόγος)
  • Ικανότητα επίλυσης προβλημάτων
  • Ικανότητα σωστής διαχείρισης χρόνου για εκπλήρωση προθεσμιών
  • Δυνατότητα ταξιδιών
  • Δίπλωμα ΙΧ

Περιγραφή Θέσης:

  • Συνεχή ενημέρωση για ανοιχτές δράσεις/προγράμματα ΕΣΠΑ, Αναπτυξιακός Νόμος, Αγροτικά Προγράμματα, Interreg, Ευρωπαϊκά, κτλ.
  • Προσδιορισμός κατάλληλης δράσης για την ενίσχυση των έργων
  • Αποκωδικοποίηση οδηγών και παραρτημάτων
  • Σύνταξη ενημερωτικών αρχείων και παρουσιάσεων
  • Ανάπτυξη πελατολογίου και στρατηγικής πωλήσεων
  • Επικοινωνία με φορείς
  • Συλλογή και έλεγχος απαραίτητων δικαιολογητικών για υποβολή προτάσεων στα πλαίσια συγχρηματοδοτούμενων προγραμμάτων
  • Ολοκλήρωση δυνητικής προβαθμολόγησης επενδυτικού σχεδίου
  • Προετοιμασία και σύνταξη φακέλων υποβολής
  • Παρακολούθηση της διαδικασίας αξιολόγησης, εξέλιξης του έργου και της εκτέλεσης σύμβασης και έλεγχος λήξης της
  • Εκπόνηση Επιχειρηματικών Σχεδίων (Business Plans)

Η εταιρεία προσφέρει

  • Απασχόληση με Internship με άμεση προοπτική μόνιμης συνεργασίας
  • Ευχάριστο και δημιουργικό περιβάλλον

Θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια.

Αποστολή Βιογραφικών: resume@result.gr   με κωδικός αναφοράς ΣΔΤΕΙΝΤΡ.2020