ΘΕΣΗ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΤΗ/ΣΤΡΙΑ – SERINTH

734

Η Serinth, στα πλαίσια της δυναμικής της ανάπτυξης στον τομέα των ιατρικών μηχανημάτων και λογισμικών επιθυμεί να ενδυναμώσει την ομάδα ανάπτυξης του λογισμικού Soma και αναζητεί Software Developer για θέση πλήρους απασχόλησης.

Αρμοδιότητες:

  • Ανάλυση, σχεδίαση και υλοποίηση αλγορίθμων
  • Σχεδιασμός και υλοποίηση νέων λειτουργιών στα υπάρχοντα προγράμματα
  • Συντήρηση και βελτίωση κώδικα
  • Προγραμματισμός με κορμό τη γλώσσα VB.NET, C#

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Γνώσεις σε σχεσιακές βάσεις δεδομένων (SQL)
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για άνδρες υποψηφίους
  • Πολύ καλή γνώση Windows και Office
  • Πολύ καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας

Επιθυμητά Προσόντα:

  • Καλή γνώση ανάπτυξης εφαρμογών με χρήση του Microsoft Visual Studio
  • Εργασιακή εμπειρία στον προγραμματισμό
  • Εμπειρία σε Version Control

Παροχές:

Συνεχόμενη εκπαίδευση σε νέες τεχνολογίες σχετικές με το αντικείμενο. Συνθήκες ομαδικής και δημιουργικής εργασίας. Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον. Ανταγωνιστικό μισθό. Προοπτικές εξέλιξης σε μια αναπτυσσόμενη εταιρεία

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να αποστείλουν βιογραφικό σημείωμα

με θέμα μηνύματος DEV72020 στο hr@serinth.gr