WEB DEVELOPER FULL STACK – E-FINDIT

910

WEB DEVELOPER FULL STACK

Επιχείρηση πληροφορικής, επιδοτημένη από Ε.Ε., καινοτόμας πλατφόρμας ηλεκτρονικού εμπορίου (multivendor, marketplace) με αντικείμενο πολλά e-shops ζητά full stack Web Developer ανοιχτού κώδικα.

Παρέχονται:

  1. Μισθός ανταγωνιστικός.
  2. Εργασιακό αντικείμενο δυναμικό στην αιχμή της τεχνολογίας και οικονομίας.
  3. Απασχόληση σε επιδοτημένη από Ε.Ε. καινοτόμα πλατφόρμα ηλεκτρονικού εμπορίου (multivendor, marketplace) με αντικείμενο πολλά e-shops.
  4. Άριστο περιβάλλον εργασίας 5 λεπτά με τα πόδια από σταθμό μετρό Πανόρμου.
  5. Δυνατότητες εξέλιξης σε περιβάλλον και νοοτροπία start up.

Απαραίτητα προσόντα:

  1. Πτυχίο ΑΕΙ Πληροφορικής ή/και Master Πληροφορικής.
  2. Προϋπηρεσία στο αντικείμενο.
  3. Ισχυρή θέληση για εργασία και επιτυχία.
  4. Άριστη ικανότητα επικοινωνίας στα Αγγλικά και Ελληνικά.
  5. Online έργα.

Απαιτούμενες γνώσεις:

  1. Καλή γνώση PHP, JS, jQuery, Ajax, Html5, css, MySQL, Python, Laravel.
  2. Λογισμικά ανοικτού κώδικα π.χ. WordPress, Prestashop, Open cart, Cs-cart κ.ά.
  3. Digital Marketing – SEO.
  4. Λειτουργικά συστήματα.
  5. Google Ads, Google Analytics, Facebook My Business, social media.

Περιγραφή θέσης εργασίας.

  1. Σχεδίαση, ανάπτυξη και λειτουργία καινοτόμας πλατφόρμας ηλεκτρονικού εμπορίου.
  2. Η συγγραφή κώδικα, παραμετροποίηση λογισμικού ανοικτού κώδικα.
  3. Κατασκευές custom εφαρμογών (plug ins, addons , modules).
  4. Εγκατάσταση των λογισμικών σε server σε συνεργασία με έμπειρους προγραμματιστές του server.
  5. Συντήρηση και εξασφάλιση καλής λειτουργίας και ασφάλειας των άνω.

Αποστείλατε πλήρες βιογραφικό αναφέροντας Κωδικό Θέσης: web στο Email: e.findit.cv@gmail.com