ΥΠΕΥΘΥΝΗ-Ο DIGITAL MARKETING – S.E.O. – E-FINDIT

963

ΥΠΕΥΘΥΝΗΟ DIGITAL MARKETING – S.E.O.

Επιχείρηση πληροφορικής, επιδοτημένη από Ε.Ε., καινοτόμας πλατφόρμας ηλεκτρονικού εμπορίου (multivendor, marketplace) με αντικείμενο πολλά e-shops ζητά ΥΠΕΥΘΥΝΗ/Ο DIGITAL MARKETING S.E.O.

Παρέχονται:

  1. Μισθός ανταγωνιστικός.
  2. Εργασιακό αντικείμενο δυναμικό στην αιχμή της τεχνολογίας και οικονομίας.
  3. Απασχόληση σε επιδοτημένη από Ε.Ε. καινοτόμα πλατφόρμα ηλεκτρονικού εμπορίου (multivendor, marketplace) με αντικείμενο πολλά e-shops.
  4. Άριστο περιβάλλον εργασίας 5 λεπτά με τα πόδια από σταθμό μετρό Πανόρμου.
  5. Δυνατότητες εξέλιξης σε περιβάλλον και νοοτροπία startup.

Απαραίτητα προσόντα:

  1. Πτυχίο ΑΕΙ Marketing.
  2. Προϋπηρεσία στο αντικείμενο.
  3. Ισχυρή θέληση για εργασία και επιτυχία.
  4. Άριστεςδιαπροσωπικές επαγγελματικέςσχέσεις.
  5. Άριστη ικανότητα επικοινωνίας στα Αγγλικά και Ελληνικά.

Απαιτούμενες γνώσεις:

  1. Καλήγνώση-εμπειρίαDIGITAL MARKETING – SEO.
  2. Καλήγνώση-εμπειρία keyword research και content writing.
  3. Καλήγνώση-εμπειρίαGoogle ads,Google Analytics.
  4. Καλή γνώση-εμπειρία SocialMedia.
  5. Άριστη χρήση Η/Υ.

Θα εκτιμηθούν:

  • Γνώσεις html.
  • Γνώσεις φωτογραφίας.

Περιγραφή θέσης εργασίας:

  1. Σχεδιασμός και υποβολή για έγκριση του DIGITAL MARKETING PLANS.E.O. και B2B και B2C της επιχείρησης.
  2. Συντονισμός, εκτέλεση, έλεγχος, καταμέτρηση και καταγραφή αποτελεσμάτων του εγκεκριμένου marketingplan.
  3. Δημιουργία αποτελεσματικού περιεχομένου (contentwriting).
  4. Εφαρμόζει σύγχρονα εργαλεία Marketing για αύξηση της επισκεψιμότητας και αποτελεσματικότητας στηνεταιρική ηλεκτρονική πλατφόρμα καιταsocialmedia.
  5. Δημιουργεί αποτελεσματικές onlineκαμπάνιες B2B και B2C και σε SocialMedia με έλεγχο και μέτρηση αποτελεσμάτων κάθε καμπάνιας.
  6. Παρακολουθεί την αγορά-πελατολόγιο-ανταγωνισμό και με Emailενημερώνει και υποβάλει προτάσεις στον υπεύθυνο της επιχείρησης.

Αποστείλατε πλήρες βιογραφικό αναφέροντας Κωδικό Θέσης: Mark στο Email: e.findit.cv@gmail.com