ΑΤΟΜΟ ΓΙΑ ΕΠΙΔΟΤΗΣΕΙΣ ΕΣΠΑ, ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟ – E-FINDIT

1070

ΑΤΟΜΟ για επιδοτησεισ ΕΣΠΑ, Αναπτυξιακο

Επιχείρηση πληροφορικής, επιδοτημένη από Ε.Ε., καινοτόμας πλατφόρμας ηλεκτρονικού εμπορίου (multivendor, marketplace) με αντικείμενο πολλά e-shops ζητά πτυχιούχο ΑΕΙ έμπειρο σε επιδοτήσεις έργων από ΕΣΠΑ, Αναπτυξιακό Νόμο, Ευρωπαϊκά Προγράμματα.

Παρέχονται:

  1. Μισθός ανταγωνιστικός.
  2. Εργασιακό αντικείμενο δυναμικό στην αιχμή της τεχνολογίας και οικονομίας.
  3. Απασχόληση σε επιδοτημένη από Ε.Ε. καινοτόμα πλατφόρμα ηλεκτρονικού εμπορίου (multivendor, marketplace) με αντικείμενο πολλά e-shops.
  4. Άριστο περιβάλλον εργασίας 5 λεπτά με τα πόδια από σταθμό μετρό Πανόρμου.
  5. Δυνατότητες εξέλιξης σε περιβάλλον και νοοτροπία start up.

Απαραίτητα προσόντα:

  1. Πτυχίο ΑΕΙ.
  2. Προϋπηρεσία στο αντικείμενο.
  3. Ισχυρή θέληση για εργασία και επιτυχία.
  4. Άριστες διαπροσωπικές επαγγελματικές σχέσεις.
  5. Ικανότητα σχεδιασμού και υλοποίησης βάσει χρονοδιαγράμματος κάθε προγράμματος.

Απαιτούμενες γνώσεις:

  1. Καλή γνώση-εμπειρία του χώρου των επιδοτήσεων ΕΣΠΑ, Αναπτυξιακού Νόμου, Ευρωπαϊκών Προγραμμάτων.
  2. Άριστη γνώση χρήσης της ηλεκτρονικής πλατφόρμας του Πληροφοριακού Συστήματος Κρατικών Ενισχύσεων.
  3. Άριστη χρήση Η/Υ.
  4. Καλή γνώση στοιχειοθέτησης business plan(s) και στα οικονομικά στοιχεία, τεκμηρίωση αναμενόμενων κερδών.
  5. Άριστη ικανότητα επικοινωνίας στα Αγγλικά και Ελληνικά.

Περιγραφή θέσης εργασίας:

  1. Συνεχής ενημέρωση για όλα τα προγράμματα επιδοτήσεων, ενημερώνοντας με email τον υπεύθυνο της επιχείρησης.
  2. Σχεδίαση, σύνταξη, υποβολή πλήρων φακέλων επιλεγμένων έργων για επιδότηση από ΕΣΠΑ, Αναπτυξιακό Νόμο, Ευρωπαϊκά Προγράμματα.
  3. Παρακολούθηση σωστής υλοποίηση των επιδοτούμενων έργων, με Email υποδείξεις στην επιχείρηση για απορρόφηση 100% των επιδοτήσεων.
  4. Σε συνεργασία με τον φορέα υλοποίησης των έργων σωστή και έγκαιρη ενημέρωση της ηλεκτρονικής πλατφόρμας του Πληροφοριακού Συστήματος Κρατικών Ενισχύσεων.

Αποστείλατε πλήρες βιογραφικό αναφέροντας Κωδικό Θέσης: ΒD στο Email: e.findit.cv@gmail.com