JUNIOR ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΠΕΝΔΥΤΙΚΩΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΩΝ – VK PREMIUM BUSINESS CONSULTANTS LTD

1195

JUNIOR ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΠΕΝΔΥΤΙΚΩΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΩΝ (κωδ: JCMAY20)

Η VK PREMIUM BUSINESS CONSULTANTS LTD είναι μια δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρεία συμβούλων με αντικείμενο την παροχή εξειδικευμένων υπηρεσιών σε εταιρείες και οργανισμούς, επιδιώκει την άμεση πρόσληψη junior συμβούλου επενδυτικών προγραμμάτων.

Αρμοδιότητες:

  • Συλλογή δικαιολογητικών (τιμολόγια, κινήσεις τραπεζικών λογαριασμών, τρόπους εξόφλησης κ.α.).
  • Επεξεργασία και έλεγχος λογιστικών εγγραφών.
  • Καταχώρηση των στοιχείων στο Πληροφοριακό σύστημα του Υπουργείου Οικονομίας & Ανταγωνιστικότητας
  • Καθοδήγηση επιχειρήσεων για ένταξη επενδυτικών αναγκών στα προγράμματα ΕΣΠΑ.
  • Ανάλυση και επεξεργασία ισολογισμών, ισοζυγίων και αποτελεσμάτων χρήσεως, καθώς και φορολογικών εντύπων (Ε3, Ν, Ε1, κ.α.).
  • Συμμετοχή στην εκπόνηση επιχειρηματικών σχεδίων

Απαραίτητα Προσόντα :

  • Πτυχίο ΑΕΙ ή ΤΕΙ ή ισοδύναμο αυτών.
  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού Η/Υ, Microsoft Office (Word, Excel, Powerpoint κλπ).
  • Άριστη γνώση Αγγλικής.
  • Ικανότητα εργασίας κάτω από πίεση χρόνου.
  • Σχετική εμπειρία θα αξιολογηθεί θετικά

Η εταιρία προσφέρει:

  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών.
  • Φιλικό περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχής εκπαίδευση και προοπτικές εξέλιξης

Αποστολή Βιογραφικών στο e-mail : humanresources@vkpremium.com