ΘΕΣΗ ΕΡΓΑΣΙΑΣ: ΣΥΜΒΟΥΛΟ ΠΩΛΗΣΕΩΝ – SERINTH

1110

Η Serinth, εμπορική εταιρεία ιατρικών μηχανημάτων και εξοπλισμού με δραστηριότητα στους τομείς της διαιτολογίας, φυσιοθεραπείας, πνευμονολογίας, αθλητικής επιστήμης, αισθητικής/πλαστικής χειρουργικής και εναλλακτικής ιατρικής ζητεί:
Σύμβουλο Πωλήσεων

(Τμήμα Διαιτολογίας & Αθλητικής Επιστήμης)

Αρμοδιότητες:

  • Διαχείριση υφιστάμενου & ανάπτυξη νέου πελατολογίου
  • Δημιουργία ισχυρής και μακροχρόνιας σχέσης με τους πελάτες με σκοπό τη συνεργασία για την προώθηση ολοκληρωμένων λύσεων
  • Συνεχής υποστήριξη των πελατών και διαχείριση τυχόν προβλημάτων με σκοπό την επίτευξη του βέλτιστου αποτελέσματος
  • Καταχώρηση και ενημέρωση του πελατολογίου σε σύστημα CRM
  • Έρευνα αγοράς & ανάλυση του ανταγωνισμού
  • Στοχευμένη παρουσίαση του εξοπλισμού με γνώμονα τις ανάγκες του πελάτη και τα χαρακτηριστικά / πλεονεκτήματα των προϊόντων
  • Eπίτευξη του ατομικού στόχου πωλήσεων

Προσόντα:

  • Πτυχίο ΤΕΙ / ΑΕΙ (στον τομέα των θετικών ή τεχνολογικών επιστημών θα συνεκτιμηθεί)
  • Ηλικία άνω των 25 ετών
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Επιθυμητή προϋπηρεσία στο χώρο των πωλήσεων
  • Καλή γνώση Αγγλικών
  • Πολύ καλή γνώση των MS Office
  • Δίπλωμα οδήγησης
  • Ικανότητες επικοινωνίας και διαπραγμάτευσης
  • Οργάνωση, ευελιξία και ομαδικό πνεύμα εργασίας

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Ανταγωνιστικό μισθό & bonus
  • Συνεχή εκπαίδευση σε τεχνολογίες αιχμής
  • Προοπτικές εξέλιξης σε μια αναπτυσσόμενη εταιρεία

Οι ενδιαφερόμενοι υποψήφιοι παρακαλούνται να αποστείλουν βιογραφικά στο hr@serinth.gr  με κωδικό ΣΠ11/19