JUNIOR ΣΥΜΒΟΥΛΟ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΩΝ – VK PREMIUM ΕΠΕ

1149

JUNIOR ΣΥΜΒΟΥΛΟ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΩΝ (κωδ: ΟΚΤ19)

H VK PREMIUM ΕΠΕ μια δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρία συμβούλων επιχειρήσεων για full -time απασχόληση και επιθυμεί να προσλάβει άμεσα JUNIOR ΣΥΜΒΟΥΛΟ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΩΝ.

Αρμοδιότητες:

  • Καθοδήγηση επιχειρήσεων για ένταξη επενδυτικών αναγκών στα προγράμματα ΕΣΠΑ.
  • Συλλογή & καταχώρηση δικαιολογητικών (τιμολόγια, κινήσεις τραπεζικών λογαριασμών, τρόπους εξόφλησης κ.α.).
  • Επεξεργασία και έλεγχος λογιστικών εγγραφών.
  • Ανάλυση και επεξεργασία οικονομικών στοιχείων (ισολογισμών, ισοζυγίων και αποτελεσμάτων χρήσεως).
  • Συμμετοχή στην ανάπτυξη πελατολογίου και στην σύνταξη επιχειρηματικών σχεδίων.

Απαραίτητα Προσόντα :

  • Εμπειρία στον χώρο των συμβουλευτικών υπηρεσιών (επιθυμητή).
  • Πτυχίο ΑΕΙ (μεταπτυχιακός τίτλος επιθυμητός).
  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού H/Y, Microsoft Office (Word, Excel, Power Point ).
  • Ικανότητα εργασίας κάτω από πίεση χρόνου και στενά χρονικά περιθώρια.
  • Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας και επικοινωνιακές δεξιότητες.
  • Άριστη γνώση Αγγλικής γλώσσας (προφορική και γραπτή)

Η εταιρία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών και bonus επίτευξης στόχων.
  • Συνεχή εκπαίδευση και προοπτικές εξέλιξης
  • Φιλικό περιβάλλον εργασίας

Αποστολή Βιογραφικών:

στο e-mail : hr@vkpremium.com