ΣΥΝΕΡΓΑΤΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΩΝ – ΚΕΝΤΡΟ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΥ ΣΥΝΤΑΓΜΑΤΙΚΟΥ ΔΙΚΑΙΟΥ

1102

Το Ίδρυμα Θεμιστοκλή & Δημήτρη Τσάτσου – Κέντρο Ευρωπαϊκού Συνταγματικού Δικαίου επιθυμεί να προσλάβει

ΣΥΝΕΡΓΑΤΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΩΝ

Καθήκοντα:

  • Βοηθητική υποστήριξη στην οικονομική διαχείριση ελληνικών και ευρωπαϊκών προγραμμάτων (European Commission Grants, ΕΣΠΑ)
  • Προετοιμασία δικαιολογητικών και οικονομικών προϋπολογισμών για υποβολή προτάσεων αναπτυξιακών/κοινοτικών/συγχρηματοδοτούμενων έργων
  • Εκτέλεση προϋπολογισμών και προετοιμασία οικονομικών απολογισμών έργων
  • Υποστήριξη οικονομικού τμήματος – λογιστηρίου

Απαραίτητα προσόντα:

  • Πτυχίο ΑΕΙ με κατεύθυνση Λογιστικής, Οικονομικών, Διοίκησης Επιχειρήσεων
  • Προϋπηρεσία 2 ετών στην οικονομική διαχείριση προγραμμάτων
  • Άριστη χρήση Η/Υ και MS Office (Word, Excel, Outlook, PowerPoint)
  • Άριστη γνώση αγγλικών
  • Γνώση γενικής λογιστικής
  • Υπευθυνότητα, τήρηση προθεσμιών, ακρίβεια και συνέπεια

Παροχές:

  • Μισθός βάσει προσόντων
  • Θέση πλήρους απασχόλησης στο κέντρο της Αθήνας

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν βιογραφικό σημείωμα με e-mail στη διεύθυνση account@cecl.gr.

Όλα τα βιογραφικά θα συλλεχθούν και θα αξιολογηθούν με απόλυτη εχεμύθεια και διακριτικότητα. Τα βιογραφικά θα παραμείνουν στη βάση δεδομένων του Ιδρύματος για διάστημα 1 έτους.