ΔΩΡΕΑΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΕΧΝΙΚΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ ΠΕΛΑΤΩΝ ΜΕ ΠΡΟΟΠΤΙΚΗ ΕΡΓΑΣΙΑΣ

568

Είσαι 18-30 και ενδιαφέρεσαι να αποκτήσεις γνώσεις και εργασιακή εμπειρία στην Τεχνική Υποστήριξης Πελατών;

Δήλωσε συμμετοχή στο δωρεάν εκπαιδευτικό πρόγραμμα Get Into Tech Support, και διεκδίκησε μία από τις 20 θέσεις εργασίας που προσφέρει η Vodafone Greece στο τμήμα Τεχνικής Υποστήριξης Πελατών, στην Αθήνα!

Ξέρεις τι είναι το ADSL;
Γνωρίζεις τι είναι η IP address;
Ξέρεις με ποιούς τρόπους μπορούμε να συνδέσουμε τον υπολογιστή μας με ένα  router;

Αν απαντάς ΝΑΙ στα παραπάνω ερωτήματα, αυτό το πρόγραμμα είναι για σένα!

Κύρια καθήκοντα και ευθύνες για όσες/όσους προσληφθούν:
O/Η κάτοχος της θέσης θα εργάζεται για λογαριασμό της Vodafone ή συνεργαζόμενης με αυτή εταιρίας σε κάποια από τις εγκαταστάσεις της Vodafone στην Αθήνα και θα είναι υπεύθυνος/η για:

  • τη διαχείριση τεχνικών προβλημάτων των πελατών σταθερής τηλεφωνίας, Internet και IPTV
  • την ενημέρωση για εκκρεμότητες ανοιχτών υποθέσεων σε διαδικασία επίλυσης.

Ενδιαφέρεσαι;
Ως υποψήφιος/α θα πρέπει να έχεις τα παρακάτω προσόντα (Εμπειρία και Εκπαίδευση):

  • Καλή κατανόηση των τεχνολογιών σταθερής τηλεφωνίας
  • Καλή κατανόηση παραμετροποίησης και συνδεσμολογίας εξοπλισμών Internet
  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας, γραπτή και προφορική, είναι απαραίτητη
  • Ευχέρεια στην ποιοτική επικοινωνία
  • Αποφασιστικότητα, οργάνωση και προθυμία
  • Επιπλέον προσόντα που δεν είναι απαραίτητα αλλά θα αξιολογηθούν θετικά είναι: (i) πτυχίο ΙΕΚ/ TEI σε τομείς πληροφορικής / τηλεπικοινωνιών και (ii) εμπειρία στην τηλεφωνική εξυπηρέτηση  ή σε πάροχο σταθερής τηλεφωνίας

Δήλωσε συμμετοχή!

  • Λάβε δωρεάν εκπαίδευση, από κορυφαίους εισηγητές, εστιασμένη στις δεξιότητες που ζητάει η αγορά.
  • Καλλιέργησε τα soft skills σου, ενίσχυσε το επαγγελματικό σου προφίλ και τόνωσε την αυτοπεποίθησή σου.
  • Μάθε πώς να υποστηρίξεις τις δεξιότητές σου σε μία επαγγελματική συνέντευξη και φτιάξε ένα δυνατό βιογραφικό.

Όλοι οι συμμετέχοντες θα ληφθούν υπόψη από τη Vodafone Greece για θέσεις εργασίας στην Αθήνα στην Tεχνική Υποστήριξη Πελατών (1st Level Tech Support).

Δήλωσε τώρα συμμετοχή και μάθε την αγορά εργασίας, μέσα στην αγορά εργασίας, από τους καλύτερους στον κλάδο της Τεχνικής Υποστήριξης Πελατών.

Get_Into_tech_support

Δηλωσε συμμετοχη!