ΘΕΣΗ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΓΙΑ ΥΠΑΛΛΗΛΟ ΓΡΑΦΕΙΟΥ – EXODOS DEVELOPMENT

2088

Εταιρεία Ανάπτυξης & Διαχείρισης Ακινήτων, leader στον χώρο της με έδρα στον Χολαργό (πλησίον μετρό Άμυνα) αναζητεί υπάλληλο γραφείου για το τμήμα Ανάπτυξης.

Απαιτούμενα προσόντα

  • Απόφοιτος Πανεπιστημίου (φοιτητής Μεταπτυχιακού θα εκτιμηθεί)
  • Άριστη γνώση Η/Υ και προγραμμάτων MS Office (ιδιαίτερα Microsoft Excel & Power Point)
  • Απόλυτη Εχεμύθεια, οργανωτικές ικανότητες και επικοινωνιακή ευχέρεια
  • Ικανότητα διεκπεραίωσης εργασιών εντός χρονοδιαγράμματος, συνέπεια και ομαδικότητα

Αρμοδιότητες

  • Εύρεση νέων Εταιρικών πελατών και διατήρηση σχέσεων με το υφιστάμενο πελατολόγιο
  • Εύρεση νέων ακινήτων

Παροχές

  • Σύμβαση Αορίστου Χρόνου
  • Σταθερός μισθός και μπόνους
  • Πενθήμερη εργασία – 6ωρο (9:00 – 15:00)
  • Ασφάλιση
  • Σύγχρονο, φιλικό και δυναμικό εργασιακό περιβάλλον με προοπτικές εξέλιξης

Οι ενδιαφερόμενες μπορούν να αποστέλλουν το βιογραφικό τους στην κα Συμεωνίδου, γραμματέα Διοικήσεως, msimeonidou@exodos-development.gr