ΘΕΣΗ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΓΙΑ ΥΠΑΛΛΗΛΟ ΓΡΑΦΕΙΟΥ – EXODOS DEVELOPMENT

2054

Εταιρεία Ανάπτυξης & Διαχείρισης Ακινήτων, leader στον χώρο της με έδρα προσεχώς το Νέο Ψυχικό ενδιαφέρεται για την πρόσληψη υπαλλήλου γραφείου (entry level) για μερική απασχόληση (09:30 – 13:30) με προοπτική επέκτασης ωραρίου σε 6ωρο.

Απαιτούμενα προσόντα

  • Άριστη γνώση Η/Υ και προγραμμάτων MS Office (ιδιαίτερα Microsoft Excel & Power Point)
  • Απόλυτη Εχεμύθεια, οργανωτικές ικανότητες και επικοινωνιακή ευχέρεια
  • Ικανότητα διεκπεραίωσης εργασιών εντός χρονοδιαγράμματος, συνέπεια και ομαδικότητα
  • Γνώσεις λογιστικής  και τυχόν προϋπηρεσία θα εκτιμηθούν

Αρμοδιότητες

  • Παρακολούθηση ταμειακών εισροών και τακτοποίηση πληρωμών
  • Διαχείριση προγράμματος αρχειοθέτησης χαρτοφυλακίου ακινήτων
  • Γραμματειακή ΥποστήριξηΠαροχές
  • Σύμβαση Αορίστου Χρόνου
  • 400 ευρώ καθαρά συν Μπόνους
  • Ασφάλιση
  • Σύγχρονο, φιλικό και δυναμικό εργασιακό περιβάλλον με προοπτικές εξέλιξης

Οι ενδιαφερόμενες μπορούν να αποστέλλουν το βιογραφικό τους στην κα Συμεωνίδου, γραμματέα Διοικήσεως, msimeonidou@exodos-development.gr