ΘΕΣΗ ΕΡΓΑΣΙΑΣ: ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ BACK OFFICE ΧΡΗΜΑΤΟΠΙΣΤΩΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ – ΑCTIONLINE

1605

DESCRIPTION

Έχεις εμπειρία σε υποστηρικτικές εργασίες δικηγορικών εταιρειών;

Διαθέτεις γνώσεις σε νομικά θέματα;

Αν «ΝΑΙ» τότε είσαι το άτομο που ψάχνουμε!

ΑCTIONLINEεταιρεία επιλογής προσωπικού για λογαριασμό πελάτη της, αναζητά ικανά στελέχη για εργασία στο νομικό τμήμα μεγάλου Χρηματοπιστωτικού Οργανισμού, στην Αθήνα.

Αρμοδιότητες:

  • Άντληση, επεξεργασία και καταχώρηση στοιχείων δικαστικών ενεργειών
  • Παραγωγή αναφορών

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Απόφοιτοι Ανώτατης ή Ανώτερης Εκπαίδευσης
  • Επιθυμητή εργασιακή εμπειρία σε θέματα δικαστικών ενεργειών
  • Πολύ καλή γνώση οικονομικών και τραπεζικών όρων
  • Άριστη χρήση Η/Υ και εφαρμογών MS Office
  • Πολύ καλή γνώση αγγλικής γλώσσας
  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες και πνεύμα ομαδικότητας

Παροχές:

  • Σταθερός μηνιαίος μισθός και ασφάλιση
  • Συνεχής εξέλιξη και επιμόρφωση
  • Εργασία σε ένα δυναμικό και εξελισσόμενο περιβάλλον

Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών, το τμήμα ανθρώπινου δυναμικού της ACTIONLINE θα επικοινωνήσει με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.