ΘΕΣΗ ΕΡΓΑΣΙΑΣ: ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ ΕΛΕΓΚΤΗ (JUNIOR POSITION) – ANALOGGROUP

1785

Η Συμβουλευτική Εταιρεία Analog με έδρα στο Μαρούσι  ζητά να προσλάβει Εσωτερικό Ελεγκτή (Junior Position)

Κύριες αρμοδιότητες:

  • Ένταξη στην ομάδα των εσωτερικών Ελεγκτών της εταιρείας και πραγματοποίηση ελέγχων στις λειτουργίες και τις διαδικασίες εταιριών.
  • Καταγραφή Αναλυτικών Αναφορών με τα ευρήματα του εσωτερικού ελέγχου.
  • Εντοπισμός σημείων βελτίωσης σε λειτουργίες και διαδικασίες.
  • Παροχή βοήθειας και ανάληψη διεκπεραίωσης λοιπών project συμβουλευτικού χαρακτήρα που αναλαμβάνει η εταιρία.

Επιθυμητά προσόντα:

  • Πτυχίο ΑΕΙ Οικονομικής Κατεύθυνσης
  • Καλή γνώση/χρήσης Η/Υ (MS Office-Excel, Word κλπ).
  • Άριστη Γνώση Αγγλικών (προφορικά και γραπτά).
  • Έμφαση στη λεπτομέρεια και στην Ανάλυση στοιχείων.
  • Επαγγελματισμός,  ακεραιότητα και εμπιστευτικότητα.
  • Διάθεση για επαγγελματική εξέλιξη.

Προσφέρονται:

  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας.
  • Προοπτικές Εξέλιξης και επιμόρφωσης