ΒΟΗΘΟ ΛΟΓΙΣΤΗ/ΛΟΓΙΣΤΡΙΑ ΓΙΑ ΕΞΑΜΗΝΗ ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΑΣΚΗΣΗ

1079

H LAS SOLUTIONS αναπτυσσόμενη εταιρία παροχής εξειδικευμένων τεχνικών υπηρεσιών στον τομέα των logistics και των αεροδρομίων με παρουσία στη διεθνή αγορά, αναζητά για πρόσληψη:

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Τελειόφοιτος/η Οικονομικού ή Λογιστικού Τμήματος
  • Χειρισμός Η/Υ
  • Απαραίτητη η καλή γνώση Αγγλικών
  • H γνώση της Γερμανικής Γλώσσας θα εκτιμηθεί
  • Διάθεση για μάθηση
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Προσήλωση στην επίτευξη στόχων

Κύριες Αρμοδιότητες:

  • Καταχώρηση παραστατικών και αγορών
  • Έλεγχος εξοδολογίων
  • Διόρθωση καταχωρημένων εγγραφών

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Εκπαίδευση στις πλέον σύγχρονες τεχνολογίες
  • Εξέλιξη δεξιοτήτων και εξειδίκευση

Οι ενδιαφερόμενοι/ενδιαφερόμενες υποψήφιοι/υποψήφιες παρακαλούνται να αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στη διεύθυνση: hr@lass.gr

Για περισσότερες πληροφορίες που αφορούν την εταιρία μας επισκεφτείτε τoν ιστότοπο: www.lass.gr