ΘΕΣΗ ΕΡΓΑΣΙΑΣ: ΟΙΚΟΝΟΜΙΚOΣ ΕΛΕΓΚΤHΣ – ΕΛΑΝΕΤ

4091

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΕΛΑΝΕΤ

Η ΕΛΑΝΕΤ δραστηριοποιείται ως Ενδιάμεσος Φορέας Διαχείρισης (ΕΦΔ), με σκοπό την άρτια υποστήριξη και την ολοκληρωμένη διαχείριση αναπτυξιακών δράσεων που στοχεύουν στην ενίσχυση του επιχειρείν. Η δραστηριοποίησή μας στην εφαρμογή προγραμμάτων, τα οποία υλοποιούνται με τη συγχρηματοδότηση της Ευρωπαϊκής Ένωσης, αποσκοπεί στη στήριξη των ιδιωτικών επενδύσεων, στην τόνωση της ανταγωνιστικότητας και στην ενδυνάμωση της εξωστρέφειας.

Εταιρική Ιστοσελίδα: http://www.elanet.gr

Περιγραφή Θέσης

  • Οικονομικός ελεγκτής: έλεγχος οικονομικού αντικειμένου, σε επενδυτικά σχέδια που χρηματοδοτούνται από την Ευρωπαϊκή Ένωση
  • Τεχνικός ελεγκτής: έλεγχος φυσικού αντικειμένου, σε επενδυτικά σχέδια που χρηματοδοτούνται από την Ευρωπαϊκή Ένωση

Απαιτούμενα προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ Οικονομικής κατεύθυνσης ή Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ Μηχανικού όλων των κλάδων
  • Μεταπτυχιακός τίτλος σπουδών θα συνεκτιμηθεί
  • Εργασιακή εμπειρία θα συνεκτιμηθεί
  • Γνώση χρήσης Η/Υ
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

Η εταιρεία μας προσφέρει

  • Σύγχρονο εργασιακό περιβάλλον
  • Δυνατότητα εξέλιξης
  • Σταθερό ωράριο απασχόλησης
  • Σύμβαση εργασίας ιδιωτικού δικαίου