ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΑΣΚΗΣΗ ΣΤΗ REMAX

1403

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΘΕΣΗΣ ΓΙΑ ΑΤΟΜΟ ΓΙΑ ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΑΣΚΗΣΗ:

Η RE/MAX η κορυφαία κτηματομεσιτική εταιρεία στην Ελλάδα και στον κόσμο στα πλαίσια λειτουργίας της, αναζητά άμεσα 2 τελειόφοιτους για πρακτική άσκηση σε διοικητική θέση, για τα γραφεία της στα βόρεια και νότια προάστια.

Αρμοδιότητες :

  • Διαχείριση εισερχόμενης και εξερχόμενης αλληλογραφίας
  • Φυσική και ηλεκτρονική αρχειοθέτηση εγγράφων
  • Παραγγελία και συντήρηση εξοπλισμού γραφείου
  • Τηλεφωνική διαχείριση πελατολογίου
  • Παροχή υποστήριξης σε δραστηριότητες του τμήματος του Ανθρώπινου Δυναμικού.

Απαιτούμενα Προσόντα :

  • Πολύ καλή γνώση αγγλικών
  • Πολύ καλή γνώση χρήσης Η/Υ (MS Office και Internet)
  • Ευχέρεια στην επικοινωνία, οργάνωση και υπευθυνότητα
  • Πνεύμα ομαδικότητας
  • Αντίληψη, κατανόηση
  • Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά.

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Πλήρης υποστήριξη και εκπαίδευση
  • Αμοιβή όπως ορίζεται από την ισχύουσα νομοθεσία
  • Σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Ευκαιρίες εξέλιξης και προοπτική μόνιμης εργασίας
  • Ωράριο συνεχές.

Στοιχεία επικοινωνίας:

210 6085670    info@remax-enoiko.gr,    mariapolyzou@remax-enoiko.gr

210 9355250    info@remax-elite.gr,        mariapolyzou@remax-elite.gr